petra1212
29.05.14,19:36
dá sa odstrániť asi 10 ročná bradavica veľkosti jedného eura na chodidle inak ako vypaľovaním vyrezaním inak???dokázal to už niekto?
vlado 33
29.05.14,18:07
Explóziou, najprv sa pomodli k Alahovi.
lujza.j
29.05.14,18:11
vlado 33
29.05.14,20:03
Ten 3 cm karfiol vlastníš určite dlho. Kde si bola doteraz? Chceš mastičku, bezbolestnú? Taká neexistuje.
valeriam
30.05.14,05:57
ak je to naozaj bradavica, tak skús rastlinku- lastovičník http://carozahrady.sk/liecivebylinky/lastovicnikvacsi.html , ja som si takto 12 bradavíc z rúk odstránila... aj môj syn... teraz rastie pri každom plote, odtrhni rastlinku v "kolienku" a natieraj si tou žltou vodičkou bradavicu, ona robí fľaky do hneda, tak pozor a hlavne na oči si daj bacha, páli jak čert. Držím palce, skús
valeriam
30.05.14,06:01
jeeejda, lujza.j radila to isté :-) tak vidíš, niečo na tom bude... a možno aj tie švédske kvapky by zabrali, len ich je viac druhov, tak v tom nemám skúsenosť
valeriam
30.05.14,06:03
Explóziou, najprv sa pomodli k Alahovi.

Ten 3 cm karfiol vlastníš určite dlho. Kde si bola doteraz? Chceš mastičku, bezbolestnú? Taká neexistuje.
aký milý :-)
kačenka
30.05.14,06:33
ja som si odstranila bradovice prípravkom na bradovice: ACETOCAUSTIN, ktorý asi ešte u nás v lekárni nie je, ale dá sa objednať cez inernet. tam je aj návod na použitie, mne ho priviezol známy z Nemecka, tam je bežne v lekárni na predaj, cena cca 12 €. ale bezbolestné to nebude.
Dáša_
30.05.14,07:24
nám pomohla homeopatia. Boli to fakt škaredé a staré bradavice. Vypaľovanie dopadlo katastrofálne. Potieranie vodičkami nijak. Potom bola absolvovaná dlhá homeopatická konzultácia a napodiv pomohlo.Ešte viem o dvoch ďalších prípadoch, čo navštívili rovnakú homeopatku, každý dostal iné "bobuľky", každému pomohlo.