jarsza
30.05.14,08:40
zamestnanec ide do star. dochodku 10.6.2014. Dal žiadosť o skončenie prac.pomeru. Nepodal však ešte žiadosť o dôchodok do SP. Ak by ju podal do 10 dní po skončení PP teda do 20.6.2014, má nárok na vyplatenie odchodného?

Nie je mi jasný výklad ZP, tam je aj veta ak mu vznikne nárok.
Teda má nárok na vyplatenie odchodného?

čo od neho potrebujem, aby som mu vyplatila odchodné?
Stačí ak podá tu žiadosť do 10 dní po skončení PP, alebo mi musí doniesť zo SP rozhodnutie.
Veď také rozhodnutie o priznaní dôchodku dávajú až približne o 2 mesiace.

Prosím poradte. Ďakujem
Tweety
30.05.14,06:43
S odchodným je to takto:
§ 76a
Odchodné
(1) Zamestnancovi patrí pri prvom skončení pracovného pomeru po vzniku nároku na starobný dôchodok alebo invalidný dôchodok, ak pokles schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť je viac ako 70 %, odchodné najmenej v sume jeho priemerného mesačného zárobku, ak požiada o poskytnutie uvedeného dôchodku pred skončením pracovného pomeru alebo do desiatich pracovných dní po jeho skončení.

Takže ak zatiaľ nepožiadal a ani do 10 dní nepožiada, nárok mu nevznikne.
jarsza
30.05.14,07:19
Ďakujem velmi pekne.
Ešte sa chcem ubezpečiť či to dobre chápem. Teda stačí ak podá žiadosť na SP ano?
A ako tá mzdárka vie, či tu žiadosť podal alebo nie, Jej má niečo predložiť?
Tweety
30.05.14,07:20
samozrejme, že musí predložiť doklad, že požiadal
jarsza
30.05.14,09:33
Ďakujem ešte mám dotaz. Mal by doložiť rozhodnutie, to však môže dostať aj o 2 mesiace.
Tak čo má predložiť mzdárke, žiadosť, ktorú podáva?
čítala som, že nemusí predkladať nič ak bol doch.poist.10 rokov. Viď dole: Vyjadrenie od Motyčkovej

Platí to ešte?

K výplate odchodného nemusí prikladať rozhodnutie zo SP, stačí dôchodkový vek. Mal by ale preukázať, že bol dôchodkovo poistený aspoň 10 rokov (doba zamestnania u vás, zápočtivý list).
ivka70
30.05.14,09:43
nedoklada rozhodnutie, doklada kopiu SP potvrdenej ziadosti.
jarsza
30.05.14,11:49
ďakujem. Pomohlo mi to
veronikasad
30.05.14,13:38
10 rokov je málo. Pre vznik nároku na SD potrebuješ min. 15 rokov dôch.poistenia.
erah
25.07.14,11:06
môžem sa takýmto spôsobom opýtať k tejto téme?
Ak zamestnancovi vznikne nárok na SD 1.8.14, o SD požiada ale nerozviaže pr.pomer , zostane pracovať naďalej - má nárok na odchodné? Myslím že nie - ak by ste mi to mohli odobriť...
A ako je to s odvod.poistného? zmením mu výšku odvodov až keď dostane rozhodnutie o o poskytnutí SD? Alebo hneď na základe žiadosti ktorú predkladá SP?
Tweety
25.07.14,11:23
musíš to zadať do otázok, nie komentovať