Ferko1111
31.05.14,08:04
Dobry den...uz som si tu precital vela o obtazovani cez mobilny telefon.Ja mam taky isty problem.Zhruba mesiac mi noc co noc vyvolava niekto z telefonneho cisla/cez den je klud/a ked dvihnem tak polozi.nemozem vypnut zvonenie kvoli praci a nemam mobil ktorym by som v black liste zablokoval toto cislo.Obratil som sa na operatora T-mobile ktore ma v portfoliu toto cislo a vraj oni s tym nemozu nic robit.Tak som siel na policiu a tam ma v podstate vysmiali ze pokial nemam vyhrazky ci nieco podobne neda sa s tym nic robit.Nechcem menit telefonne cislo lebo ho ma velma mojich znamych a zakaznikov.Vie mi niekto nejako pomoct ci poradit?Uz som z toho totalne na nervy a ani len netusim kto by to mohol byt:-(Dakujem za pripadnu pomoc.F
Zabudol som dodat ze ked zavolam spetne na to telefonne cislo tak ma spaja potom pipne a hned zrusi hovor:-((
jslancik
31.05.14,06:07
keďže ťa každý vysmial, musíš si pomôcť sám. asi jediným spôsobom - kúp si nejaký šikovnejší telefón, ktorý má spomínanú možnosť blacklistu. Smartfón teraz kúpiš za pár desiatok eur. Ak ťa problém skutočne tak trápi, tak ti to stojí za to.

A mimochodom, ty musíš mať veľmi zaujímavú prácu, keď nemôžeš vypnúť zvonenie ani v noci... To musíš byť stále v pohotovosti, ak by bola nejaká porucha, či čo? Nanič robota, ani s pokojným spánkom nemôžeš počítať. Možno ťa z práce kontrolujú, či reaguješ v prípade zavolania...
buchač
31.05.14,06:11
Zhruba mesiac mi noc co noc vyvolava niekto z telefonneho cisla/cez den je klud/a ked dvihnem tak polozi.nemozem vypnut zvonenie kvoli praci
Mesiac sa necháš otravovať ?
Ale šak na čo dvíhaš ?
Sorry , ale Ty si nenahraditeľný ???
Ferko1111
31.05.14,06:49
Dakujem za odpoved:-))Nie nie som nenahraditelny kazdy z nas je nahraditelny....ale pracujem v sektore kde musim mat stale zapnuty mobil v pripade poruchy ktora by sa bytostne tykala aj teba:-))Aby si vobec mohol prispievat sem:-)Takze tak:-))
Ferko1111
31.05.14,06:51
Dakujem za radu myslim ze takto to vyriesim a poradim sa na predajni,za dva mesiace si uz budem moct vziat novy mobil na pausal a tym sa to snad vyriesi.Nie som co sa mobilov tyka nejaky znalec tak snad mi tam poradia.Pracujem v energetickom odvetvi.A z prace ma nekontroluju to som si viac ako isty:-))
vlado 33
31.05.14,07:08
Mobil si môžeš zobrať ihneď, zmluva sa ti navýši o spomínane dva mesiace.
Ferko1111
31.05.14,07:17
Volal som tam a povedali mi ze az na konci augusta,tak im to vraj dava system,ale dakujem za radu:-)
buchač
31.05.14,08:08
Ferko :
" Pracujem v energetickom odvetvi."

Sorry , ale Ty si fakt nenahraditeľný ...
Aj cez dovolenku máš zapnutý mobil na furt ???
Aj cez maródku ???
Keď budeš sexovať vo svojom osobnom volne , necháš rozbabranú ženskú a utekáš zachraňovať ?

Mne nemusíš nič vravieť o tzv. domácej pohotovosti , niečo totiž o tom viem .

Ale ak si jeden nevie pomôcť s otravnými číslami , tak potom je neschopák ...
Ferko1111
31.05.14,11:44
No takto "buchac",nikto sa ti neprosil o tvoj komentar.Pokial som si vsimol toto je portal Porada od slova poradit.,Tak som sa slusne spytal a tvoje vyplody mimo misu hodnotiace moje sukromie nie su pre mna zaujmave.Tema znela ako znela a pokial mas potrebu risit nieco ine tak to pre mna nie je podstatne.Svoju frustraciu si ries na inom fore.tym som pisanie prispevkov smerom k tebe uzavrei.Nikdy ma nebrali lidia ktori sa potrebuju vyvysovat nad druhych,silne to zavana komplexom.Pelny den ti.
KoxXxo
31.05.14,12:10
Aké je to číslo?
Indeed
31.05.14,12:15
pridám aj ja niekoĺko čísel z ktorých som bol neodovodnene obťažovaný

EDIT:


čisla som vymazal
Ing. Ľubomír Janoška
31.05.14,13:34
Kvôli týmto milým telefonickým návštevám mám skupinu "NEDVIHAT". Do tejto skupiny si dávam obťažovateľov aj z vlastnej skúsenosti aj zverejnených otravovačov. Zvonenie "ticho.mid".
V noci mám zapnutý režim, v ktorom mi zvonia iba známe čísla členov rodiny.
Mobil za 60 € :)
buchač
31.05.14,13:35
MIMO TÉMY a AJ K TÉME .

Zaujímavé ...hm ...

To isté povedané , ako som ja napísal ...len inou štylizáciou .
Ako vravím , zaujímavé ...
bettylou
31.05.14,15:57
volame všetci, od jednej do tretej v noci? poteší?
kopretinka
31.05.14,16:07
pochybujem,že by to zdvihli....http://www.09xy.sk/0907890248/