220870
31.05.14,11:00
Asi pred rokom mi z ničoho nič do rána opuchlo koleno.Po x vyšetreniach u našich dr ....... ťahaní vody z kolena (3x) ,vyskúšaní všetkých farma mastičiek(trochu na chvíľu zabral len fastum gel) v čase keď naši dochtori nado mnou zlomili palicu a posielali ma na operáciu ,ktorej som sa bál ,lebo o nich viem svoje ,mi bol odporučený liek (nie dochtorom) http://eshop.finclub.cz/cleaners-and-cosmetics/masazni-gel-diamond-ice-25.
Včera večer som namazal.Dnes ráno som nechápal.Rok opuchnuté koleno( podľa dochtorov problém s meniskusom riešiteľný len operáciou ) je minulosť.Žiadny opuch žiadna bolesť,žiadna voda ,žiadne vŕzganie v kolene .Na pohľad takmer také isté ,ako koleno na pravej strane.
branislavp
31.05.14,11:16
No, to je paráda, je to naozaj zázrak, nech to vydrží takto navždy. Veľa zdravia prajem.
jslancik
31.05.14,11:25
to asi nebude reklama :) tak nech ti to vydrží.
kopretinka
31.05.14,13:03
ja si počkám,aké bude to koleno po pár dňoch po záťaži.....
srska
02.06.14,07:05
mal som dtto dlhodobo. do 2010 vodu (huspeninu) som si dal tiež ťahat 3x - nepomohlo. pomohlo more - asi. hrča zmizla + bolesti v bedr. kĺbe prestali tiež. 4 roky pokoj - zatiaľ
kozlíček
02.06.14,13:53
taká reklama ako hrom!!!Mal som ten gel tak viem o čom píšem!!!
jslancik
02.06.14,13:56
taká reklama ako hrom!!!Mal som ten gel tak viem o čom píšem!!!

nežartuj :) najprv si pozri, kto je autor... A ty si asi slabo veril placebo-efektu :D
buchač
02.06.14,14:08
Včera večer som namazal.Dnes ráno som nechápal.Rok opuchnuté koleno( podľa dochtorov problém s meniskusom riešiteľný len operáciou ) je minulosť.Žiadny opuch žiadna bolesť,žiadna voda ,žiadne vŕzganie v kolene .Na pohľad takmer také isté ,ako koleno na pravej strane.


No, to je paráda, je to naozaj zázrak, nech to vydrží takto navždy. Veľa zdravia prajem.

Také niečo len Ježiš doteraz dokázal ...
kozlíček
03.06.14,14:13
taká reklama ako hrom!!!Mal som ten gel tak viem o čom píšem!!!

nežartuj :) najprv si pozri, kto je autor... A ty si asi slabo veril placebo-efektu :D

a čo s tým autorom si chcel povedať?:confused: