deha
10.04.06,09:42
nový kolega má problém s 2 predch . zamestnávateľmi, pri kontakte so Soc.poisťovňou nejak nevdojak zistil že mu neodvádazli peniaze do prísl. fondov, ktoré evidentne zamestnávateľ podľa výpl. pásky stiahol zo mzdy. Chcela by so poprosiť niekoho s práv. skúsenosťami o radu pri prvom kroku-ktorý by mal byť nejaká písomná výzva zamestnávateľovi, ale potrebovala by som špecifikovať aspoň 2-3 body, čo by mal žiadať vydokladovať od zamestnávateľa ohľadne jeho povinností odvádzať peniaze za zamestnancov, lebo by to potom potreboval posunúť na prokuratúru, resp. na just. políciu a ide mi o rlevantnosť dokladov a obsahu tej výzvy zamestnávateľovi.Ďakujem, podobnú tému som nenašla.
renča1
10.04.06,07:59
nový kolega má problém s 2 predch . zamestnávateľmi, pri kontakte so Soc.poisťovňou nejak nevdojak zistil že mu neodvádazli peniaze do prísl. fondov, ktoré evidentne zamestnávateľ podľa výpl. pásky stiahol zo mzdy. Chcela by so poprosiť niekoho s práv. skúsenosťami o radu pri prvom kroku-ktorý by mal byť nejaká písomná výzva zamestnávateľovi, ale potrebovala by som špecifikovať aspoň 2-3 body, čo by mal žiadať vydokladovať od zamestnávateľa ohľadne jeho povinností odvádzať peniaze za zamestnancov, lebo by to potom potreboval posunúť na prokuratúru, resp. na just. políciu a ide mi o rlevantnosť dokladov a obsahu tej výzvy zamestnávateľovi.Ďakujem, podobnú tému som nenašla.

Deha mám rovnakú skúsenosť, ale nezačala som vymáhať. Keď som sa informovala na SP bolo mi povedané, že to je už problém medzi sP a zamestnávateľom. Mňa sa to v žiadnom prípade v ničom nedotkne.... normálne sa mi to ráta do dôchodku atd... Máš iné info? Prečo to chce on sám vymáhať?
deha
10.04.06,08:52
Okrajovo to súvisí aj s II. pilierom dôch.p., ale podstata je tá , že pokial sa poisťovna rozkýve k nejakým sankciám, a ktovie k akým ked možno ani nedávaju prihlášky zamestnanacov do SP.SP je tak neschopná, že dá na tresntné stíhanie zamestnávateľa, ktorý dokázateľne v druhotnej plat. neschopnosti bol v sklze s odvodmi ,ale využijúc 1.x gen pardon doplatil omeškané a po tejto úhrade naraz dostal predvolanie od vyšetrovateľa a skončilo to až pred súdom márne sa oháňal úhradou,ktorá bola pred začatím stíhania. Ale to je iné kafe ako tento príklad, kde sa zrejme zamestnávateľ ani nepokúsil o odvody a nieto ani čiastočne uhradiť, ide o to čo by mohol zamestnanec listom požadovať: Fotokópiu úhrady, mesačného výkazu, alebo čo vlastne?
učtovníčka
10.04.06,09:16
Bola som na vypočúvaní u policajtov práve kvôli neplateniu odvodov za zamestnancov u môjho našťastie bývalého klienta. Trestný čin sa počíta zrazená a neodvedená časť odvodov ktoré zamestnávateľ zámerne zadržiava a neodvedie do poisťovní. Táto suma musí ale dosiahnuť výšku niečo cez 30 tisíc aby ho mohli trestne stíhať. Nakoľko to ponáhľal urýchlene uhradiť tak sa mu nakoniec nič nestalo. Ale nepoučil sa a pokračuje v tom ďale, akurát si stráži hranicu ktorú mu povedali a používa tak poisťovne ako úverovú banku. Slovenská vynaliezavosť.....
Iveta
30.10.06,09:57
Prosím o info: podľa paragrafu akého zákona je neplatenie odvodov trestný čin?
jery
30.10.06,12:51
§ 276 - § 277 Trestného zákona (300/2005 Z. z.)