enida
02.06.14,08:47
dobry den,

mohli by ste prosim odporucit solidnu havarijnu nonstop sluzbu v BA? pohotova, rychla, profesionalna, ma k dispozicii vsetko co je treba, a pritom sa normalne ceny.

vdaka.
mackoivan
02.06.14,07:30
myslím, že cena za HS 40- 50 centov/byt/ mesiac je aj v BA primeraná. Aj tak je to cena len za pohotovosť a za prvý zásah (zavretie ventilov, či odstránenie skratu na elektroinštalácii atď.) potom si práce na odstránení poruchy aj tak vyúčtujú Treba spísať precízne zmluvu o výkone havarijnej služby.
enida
02.06.14,07:40
samozrejme, avsak tato cena za pohotovost nie je az taka dolezita. ide mi skor o cenu zasahov - vyjazd, hodinova sadzba atd. je rozdiel ked si za parhodinovy zasah nauctuju 100 eur a ked 1000 eur...
mackoivan
02.06.14,08:16
samozrejme, avsak tato cena za pohotovost nie je az taka dolezita. ide mi skor o cenu zasahov - vyjazd, hodinova sadzba atd. je rozdiel ked si za parhodinovy zasah nauctuju 100 eur a ked 1000 eur...
hodinová sadzba 6- 7 eur je primeraná- treba si to dosledovať(aj cenu materiálu), ale aj tak ak chcú ošmeknú, fakt to chce serióznosť
enida
04.06.14,15:31
to naozaj nikto nema skusenosti s nejakou normalnou havarijkou? prosim....
enida
08.06.14,10:13
stale sa nevzdavam... z mojej strany skusenosti:

Vodomont - sice vyjazd viacmenej zadarmo, zasah za par drobnych, ale tolko co spravia oni dokazete spravit aj sami... odbornost a akcieschopnost velmi nizka

AVIP - rychli, profesionalni, no na druhej strane sialene vysoke ceny (cca 100/hod, v noci i viac).

takze prosim, podelte sa so skuenostami...