anadejka
02.06.14,13:41
Neviem ako vyriešiť problém, našla som predajcu v Bulharsku od ktorého chcem dovážať veci, problém je, že nedováža na Slovensko, a nechce mi vystaviť ani FA,ak by som po tovar poslala prepravnú spoločnosť. Prišlo mi na um, i keď neviem či je to správne, a vôbec právne možné, nájsť nejakého predajcu v Bulharsku, ktorý je ochotný dovážať na SVK , tj. on zadá objednávku u môjho vyhliadnutého predajcu, a ja následne od tejto "spojky" nakúpim tovar( on mi vyfaktúruje, aj pošle). Len kde takého nájsť, nemá niekto niekoho, kto predáva oblečenie v Bulharsku, prípadne nejaké kontakty, alebo nápad ako to vyriešiť? Ďakujem .
Nokerla
03.06.14,18:50
Toto mi nejako smrdi. Ziadny obchodnik neodmietne moznost zisku. Osobne si myslim, ze ide o znackovy tovar, ktory je fake a dotycny obchodnik sa boji, aby mu neprisla navsteva z colnej spravy...
srska
03.06.14,19:05
po akcii synovec, akcia - bulharská spojka
anadejka
03.06.14,19:28
to nie, fake nie, dúfam, ale je viac zahraničných obchodov , ktoré neposielajú medzinárodne, dôvod nepoznám. Dosť sa prezentujú po internete, tak neverím že by to robili ak by sa báli kontroly:)
Peggynka
04.06.14,05:28
Všetko je to otázka drzosti a risku (resp.vlastnej hlúposti).