baninka
10.04.06,11:01
ahojte, v médiách sa občas vyskytujú informácie, že pravdepodobne sa termíny na ročného zúčtovanie zdravotného poistenia posunú. chcem sa prihlásiť na seminár ale neviem či sa mi to oplatí. aký je váš názor? idete sa školiť či počkáte na ďalšie zmeny v zákonných lehotách?
:)
Jozef Mihál
10.04.06,09:22
Dovolím si v tejto téme uviesť svoj názor.

Ak bude termín RZP posunutý na 30.9., ťažko predpokladať, že počas prázdnin sa budú konať nejaké školenia. Osobne chcem využiť leto na (zaslúžený?) oddych po celoročnej drine, a dopredu Vám môžem vyzradiť, že žiadne školenie v čase od 1.7.2006 do 31.8.2006 robiť nebudem. A tých pár prípadných školení na začiatku septembra - to už bude pre väčšinu z Vás neskoro.
ALDA
10.04.06,09:30
ahojte, v médiách sa občas vyskytujú informácie, že pravdepodobne sa termíny na ročného zúčtovanie zdravotného poistenia posunú. chcem sa prihlásiť na seminár ale neviem či sa mi to oplatí. aký je váš názor? idete sa školiť či počkáte na ďalšie zmeny v zákonných lehotách?
:)

baninka..môj názor je: čím skôr, tým lepšie.
katkaj
10.04.06,09:32
Dovolím si v tejto téme uviesť svoj názor.

Ak bude termín RZP posunutý na 30.9., ťažko predpokladať, že počas prázdnin sa budú konať nejaké školenia. Osobne chcem využiť leto na (zaslúžený?) oddych po celoročnej drine, a dopredu Vám môžem vyzradiť, že žiadne školenie v čase od 1.7.2006 do 31.8.2006 robiť nebudem. A tých pár prípadných školení na začiatku septembra - to už bude pre väčšinu z Vás neskoro.

A to som zase niečo nepostrehla? :mee: RZP sa bude posúvať na september? A kedy sa to definitívne rozhodne? juuuj už sa v tých termínoch akosi strácam :confused:
DanielaSL
10.04.06,09:35
Dovolím si v tejto téme uviesť svoj názor.

Ak bude termín RZP posunutý na 30.9., ťažko predpokladať, že počas prázdnin sa budú konať nejaké školenia. Osobne chcem využiť leto na (zaslúžený?) oddych po celoročnej drine, a dopredu Vám môžem vyzradiť, že žiadne školenie v čase od 1.7.2006 do 31.8.2006 robiť nebudem. A tých pár prípadných školení na začiatku septembra - to už bude pre väčšinu z Vás neskoro.

Jozef vážne to vyzerá na posunutie?
baninka
10.04.06,12:15
super p. Mihál, už som v Trende čítala, aj v SME, aj vaša fotka je znova aktuálnejšia:-))mimotemy

ale už ste niekde písali, že sa to posúva na september, alebo to bola len domnienka....už neviem.

tak sa radšej hneď teraz prihlasujem na kolenie na budúci týždeň:-)))
ďakujem za tipy.
Jozef Mihál
11.04.06,05:26
Aktuálne info - nič sa posúvať nebude, zostáva v platnosti termín 30.6.2006.
baninka
11.04.06,12:06
výborne, super, ďakuejm aj za ostatných. Prihláška dnes odišla:-)