lupienok
10.04.06,11:20
Zdravim.

Chcem vlozit notebook ako nepenazni vklad do zakladneho imania s.r.o. a mal by som par otazok:
1.) treba dat vykonat znalecky posudok aj v pripade ze notebook je cerstvo kupovany?
2.) v pripade ak nemam na notebook fakturu, staci dat urobit iba znalecky posudok? nebudu problemy pri preukazovani vlastnictva notebooku?
KEJKA
10.04.06,09:38
Dnes nie je problém vložiť hotovosť do ZI aj bez reálnych peňazí. Tak prečo to takto komplikuješ?
lupienok
10.04.06,10:17
to ja chapem, lenze ja niesom jediny spolocnik v s.r.o. a samozrejme medzi spolocnikmi mame dohodnute urcite pravidla

Linda, ale aj tak tvoja odpoved neriei moju otazku...
renča1
10.04.06,10:33
Zdravim.

Chcem vlozit notebook ako nepenazni vklad do zakladneho imania s.r.o. a mal by som par otazok:
1.) treba dat vykonat znalecky posudok aj v pripade ze notebook je cerstvo kupovany?
2.) v pripade ak nemam na notebook fakturu, staci dat urobit iba znalecky posudok? nebudu problemy pri preukazovani vlastnictva notebooku?

k prvej otázke, ako čerstvo kupovaný? ak nie je faktúra treba si ju pýtať od dodávateľa.
lupienok
10.04.06,12:17
dajme tomu ze je kupovany mesiac pred zalozenim spolocnosti

a co v pripade ak tak faktura k notebooku predsa len nieje a od dodavatela si ju nemozem vypytal, lebo uz neexistuje
staci v takom pripyde znalecky posudok?
renča1
10.04.06,16:03
dajme tomu ze je kupovany mesiac pred zalozenim spolocnosti

a co v pripade ak tak faktura k notebooku predsa len nieje a od dodavatela si ju nemozem vypytal, lebo uz neexistuje
staci v takom pripyde znalecky posudok?


treba notebook dať oceniť.
lupienok
11.04.06,09:31
nebudu problemy pri preukazovani vlastnictva notebooku?
KEJKA
11.04.06,17:16
NB má výrobné číslo. Vkladom sa stane majetkom spoločnosti.