Aňa30
02.06.14,21:21
Potrebovala by som poradiť, nakoľko sa nijako neviem dohodnúť zo správcom, čo spravuje dom v ktorom sme bývali.

Dali nám do dražby byt, bolo sľúbené, že urobia všetky vyúčtovania do posledného dňa kým sme byt neodovzdali aby im dražobka mohla vyplatiť pohľadávku. Podotýkam, že sme boli 4 rodiny ktoré sme mali problém s platením a iba nás dali do dražby.

Byt sme odovzdávali koncom Marca 2013. Vyučtovanie za rok 2012 nám urobili až v Máji, keď im dražobka vyplatila pohľadávku. Kde som sa odvolala, že my sme tam nikdy nebývali 6 a ani toľko ľudí sme si nenahlásili, bolo mi oznámené, že nás tam toľkých nahlásila domová dôverníčka. Takže nedoplatok 103,5€ sťažnosť aj na vyúčtovanie aj na domovu dôverníčku som posielala v novembri nakoľko vyúčtovanie sa mi dostalo do rúk až v októbri 2013. Je druhý jún 2014 a ja som doteraz nedostala žiadnu odpoveď na sťažnosť.

Dnes som dostala vyúčtovanie za rok 2013 kde už bolo nahlásených počet osôb 3 a za tri mesiace nedoplatok 74€ Lebo, ževraj za tri mesiace sa minulo na ústrednom kúrení 252,86€ čo si myslím, že je veľmi veľa, nakoľko za pol roka je to cez 500€ a to prekúrite v dvojpodlažnom rodinnom dome s plynom a nie to v trojizbovom byte ktorý nieje ani na najvyššom a ani na najnižšom podlaží.



Volala som s konateľom správcovskej spoločnosti, ktorému som povedala o probléme a on mi vravel, že je jasné, že sa to musí vyriešiť. Povedal, že mám obehať susedov a zohnať si pár podpisov ktorými mi potvrdia koľko nás tam bývalo, že nás nechce okrádať. Tak som to urobila a z 36 bytov mám 5 podpisov nakoľko skoro nikto nebol doma a 12 bytov je na jednej strane brány a 12 na druhej strane brány a ďalších 12 je v druhom vchode. Takže problém je v tom, že je tam veľa nových nájomníkov ktorý nás ani nepoznajú v našom vchode a vo vedľajšom ani nevedia koľko nás tam bývalo, lebo to nemali ani ako sledovať nakoľko sme sa vôbec nestretávali. Po obede som volala s pani zo správy a oznámila, že žiadam o stretnutie, kde bude aj ona aj konateľ, pýtala sa ma, že na čo tak som jej to vysvetlila a na to mi povedala, že pokiaľ nemám väčšinu podpisov tak to je zbytočné. Jedine ak sa chcem stretnúť tak aj z domovou dôverníčkou. Ja s tým problém nemám ale odbila ma, že to bude tvrdenie proti tvrdeniu, že je to zbytočné, lebo budu veriť jej. Že ak chcem môžme ísť na súd kde sa to bude prešetrovať a zavolajú tam všetkých susedov a akože ja to mám platiť, že ona si robí čo chce???

Alebo ďalšia varianta je schôdza ale, že skôr ako po lete asi nebude tak ja som jej na to odpovedala, že v poriadku ale do 30 dni im to nevyplatím, ale až keď sa to prešetrí.

Na to čo som sa pýtala, že prečo som nedostala odpoveď na moju sťažnosť mi bolo odpovedané, že na ten môj libesbrief čo som im poslala, čo som sa sťažovala, že mi nemala čo odpovedať aj keď som ich žiadala o opravenie.

Myslíte si, že ako majiteľka bytu som sa zle dožadovala nejakých odôvodnení? Alebo, že oni ako správcovia somnou jednali tak ako mali? Prosím ak viete čo by som mohla urobiť alebo ako reagovať na túto situáciu?

Keď sme žiadali o splátkový kalendár tak povedali, že to nieje možné pri sume 700€ ale pri vyšších sumách susedov sa to dalo.

Mám nejakú šancu aby férovosť naozaj bola, bez toho aby som musela mať ťahanice po súdoch a neviem čo ešte?
nunenko
03.06.14,04:27
Treba písať REKLAMÁCIE, nie sťažnosti. Na reklamáciu správca musí reagovať zákonným spôsobom, od vydania potvrdenia o prijatí až po dodržanie 30 dňovej lehoty na jej vybavenie.
Aňa30
03.06.14,12:16
Ďakujem za info, ale tam ani to nepomôže si myslím, nakoľko som im do sťažnosti napísala aj, že podávam reklamáciu a žiadám ich o prepočítanie nákladov.... stále nič.... vždy si nájdu výhovorku, že prečo neodpovedať.
dariusko
03.06.14,13:01
Iba ku kúreniu :
V zákone je, že ak sa nerobí rozúčtovanie za rok, tak sa može po mesiacoch
za 01 až 04 60% celoročnej spotreby
za 01 až 03 59 %

Tak sa nevybíjaj na tom, čomu nerozumieš

( "" ževraj za tri mesiace sa minulo na ústrednom kúrení 252,86€ čo si myslím, že je veľmi veľa, nakoľko za pol roka je to cez 500€ a to prekúrite v dvojpodlažnom rodinnom dome "" )
misoft
03.06.14,15:51
Aňa - čítaj čo píšeš. Ty si podala sťažnosť - ale NIE reklamáciu a na reklamáciu je zákonom stanovená doba! Na sťažnosť môžu odpovedať, ale nemusia - len ti pošlú "Stažnosť neopodstatnená..."
Aňa30
03.06.14,18:28
Mám pocit, že toto je stránka, kde sa radí a nie aby ma tu niekto kritizoval, že napíšem svoj názor. Keby som tomu na 100% rozumela, tak to sem nenapíšem s tým, že dúfam, že mi vie niekto poradiť.
Nakoľko viac ako polovica obyvateľov paneláku má nedoplatky na kúrení a tvrdili mi, že ani toľko nekúrili aby toľko minuli tak ma to zaujíma.... sú v tom moje peniaze.... a nakoľko trištvrte roku tam býva už iný majiteľ v tom byte a pri odovzdávaní bytu nikto nebol odčítať z meračov namerané jednotky tak mám podozrenie, že vyúčtovanie je urobené len naoko, nakoľko rok predtým sme za viac ako 7 mesiacov prekúrili 430€ a teraz za tri mesiace 252€ ..... nakoľko správca s majiteľmi nerieši problémy a každoročne ich treba dokopávať aby nanovo prerobili vyúčtovanie!
dariusko
03.06.14,21:01
skús sa na to pozrieť cez spotrebu
nezateplený BD s plastovými oknami má mať 85-90 kWh/ rok/m2

a pre technika :
"povedali, že nekúrili" :D
nemá význam
za ktorých 7 mesiacov ???????????

daj sem sken !!!!!!!!!!!
takto je to o ničom
sito
03.06.14,21:02
A nenastala chyba niekde inde?
dariusko
03.06.14,21:06
férovosť sa dosiahne, keď uvidia, že
argumentuješ správne
ideš si za tým
nespokojnosť može viesť k výpovedi zmluvy o správe
PS
ak ste do 100 km, tak vás možem zobrať :D
u nás je 6 € / byt/mesiac