gabco33
04.06.14,05:51
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať,ako sa dá vyrátať alikvotna čiastka z niečoho neobmedzeného? je to možné len v Telekome alebo to majú aj ostatní operátori? Menila som paušál z Podľa seba Naj, v ktorom som mala 1000 sms neobmedzených na program Happy M, v ktorom mam neobmedzené sms do všetkých sietí a prišla mi faktúra 50,08 e. Z čoho sms som mala vyrátané takto : od 22.4 do 25.4 spotrebované voľné : 3
spotrebované nad rámec : 81
to je z programu Podľa seba Naj
od 26.4 do 21.5 už podľa Happy M :
spotrebované voľné : 130
nad rámec : 761
Poslala som reklamáciu,pretože ked som bola paušál meniť bolo mi povedané že od 26. 4 môžem písať s kľudom pretože sms mám neobmedzené ,tak ako je možné toto??? Reklamáciu mi neuznali ,pretože " uplatnili na realizovanú prevádzku pomernú hodnotu voľných sms z programu Happy M" ale "v rámci zachovania dobrých vzťahov sa rozhodli odúčtovať mi sumu za sms do 26.4 v hodnote 3,20. Ked som volala do telekomu absolútne mi nevedela poradiť,len to pozerala a nechápala.Tak nech mi niekto vysvetlí čo sú toto za korektné vzťahy ??? Podala som daľšiu reklamáciu a čakám na odpoved. Má význam sa s nimi súdiť?
Peggynka
04.06.14,05:41
Súdiť sa? Vieš koľko managerov a právnikov majú,aby zmluvy boli OK? Vieš čo má význam? Odísť od nich...
misoft
04.06.14,07:35
Súhlasím s Peggy - fialoví a ich prístup k reklamáciám - otrasné. Málokedy uznajú. Mne dávnejšie 6x za sebou účtovali SMS, ktoré ani neodišli (resp. saom neodoslal), no ich systém ich "evidoval". A potom, pri zmene operátora mi nepovolili prenos čísla (pre nedostatok kreditu) a pritom bol tam 1,5 násobok potrebnej sumy - len ich "systém" o tom nevedel. No na mojom mobile som mal potvrdenie o pripočítaní kreditu.....a celkovú sumu kreditu.....
gabco33
04.06.14,16:31
Ved ja viem,ale fakt je že doteraz som s nimi nemala žiadny problém až teraz posledné 4 mesiace.Toto bola posledná kvapka,keby od nich teraz odídem je tam vysoká zmluvná pokuta.Ale stal sa zázrak,ako som včera podala ďalšiu sťažnosť a že to postúpim právnikovi tak dnes mi došla sms,že mi všetky peniaze narátané navyše za sms vrátia.Vydržím teraz teda ešte dva roky a potom odídem.Môžu mať managerov,ale aj oni predsa majú nejaké podmienky dodržiavať.Je to otras.Ja sa s nimi dohadujem posledné 4 mesiace neustále,menila som paušál hlavne kvôli sms.Povedia jedno a urobia druhé,to už kde sme...
A to je vôbec ako možné že systém nevedel o kredite ale pripočítaný bol ???Niekedy človeku rozum ostáva stáť...
misoft
04.06.14,19:21
Veď je to také slovenské.......:D
gabco33
05.06.14,02:56
ved to to :D