lubka 18
04.06.14,11:42
Dobry den, prosim o radu. V septembri mi konci 3-rocna RD, ale moje pracovne miesto mi uz nevratia (su spokojni s clovekom, ktory to teraz vykonava a nechcu ho menit..). Vytvorili ale novu prac. poziciu, ktoru mi ponukli. Inak mam zmluvu na dobu neurcitu a v pripade vypovede narok na odstupne. Lenze ak prejdem na tu novu poziciu, je tam 3-mesacna skusobna doba (potom uz zase natrvalo), tak sa chcem spytat, ako je to v tomto pripade - ked mi daju vypoved pocas tejto novej skusobnej doby - mam este narok na to odstupne?? Mozem to miesto odmietnut? V pripade, ze ho odmietnem a daju mi vypoved ako sa mam zariadit aby som dostavala podporu v nezamestnanosti? Treba si aspon den dovolenky vycerpat alebo to uz neplati? Dakujem za kazdu radu!!!
veronikasad
04.06.14,09:44
Z akého dôvodu máš na novej pozícii (u toho istého zamestnávatela) 3-mesačnú skúšobnú dobu ? Predch.prac.pomer ukončíš dohodou a podpíšeš novú pracovnú zmluvu ?
Tweety
04.06.14,10:38
Zmeníš len pozíciu vo firme, PP nekončí, tak nevidím dôvod na SD. Ak novú pozíciu nepríjmeš, zamestnávateľ by mal dať výpoveď podľa §63 - tzv. organiz. dôvody. Tu vzniká nárok na odstupné. Ak PP skončí a zaeviduješ sa na ÚP, budeš mať aj nárok na podporu.
veronikasad
04.06.14,10:41
Lubka, v profile máš živnostník, pýtaš sa teda ako zamestnanec alebo živnostník ?
lubka 18
04.06.14,18:23
som zamestnanec (neviem ako sa mi tam dostal zivnostnik.. :) ).. takze mi nemozu dat skusobnu dobu, ak to spravne chapem? iba v pripade, ze by sme ukoncili PP a znova zacali? Mna s tym dnes zamestnavatel oboznamil, tiez sa mi to zdalo divne, no v tychto veciach sa moc nevyznam, preto som prosila o radu :)