tms
05.06.14,04:12
Slovenská pošta mi zrealizovala platbu cez SIPO , napriek tomu že nemá moju objednávku ,čím porušila svoje vlastné obchodné podmienky a určite aj nejaké iné zákony a predpisy .RTVS som tieto skutočnosti nahlásil a ubezpečili ma ,že nie som povinný platiť.Mám to považovať za vydieranie alebo krádež?Mám obavy ,že v relácii "Občan za dverami " to neodvysielajú.Čo s tým?
ivka70
05.06.14,05:24
A ako sa posta dostala k udajom o tvojej garazi?
reklamoval si na poste?
tms
05.06.14,09:40
pravdepodobne ide o zneužitie osobných údajov zo strany energetických závodov.Pri neúspešnom pokuse o reklamáciu na pošte mi doporučili ,aby som sa obrátil na RTVS ,tel 02 325 05200 kde som si pokecal s automatom o ponukách a povinnostiach.Mám dojem ,že RTVS ovládli výherné automaty.
misoft
05.06.14,09:54
http://www.omediach.com/tv/item/1806-poplatky otázka 29. Nakoľko sa nejedná o miesto, kde sa býva - je to neopodstatnený poplatok.
I tu:http://ekonomika.sme.sk/c/5555876/kto-a-kedy-musi-platit-koncesionarske-poplatky.html odsek 5.
Písomne vyzvi poštu i RTVS, aby upustila od neoprávneného vyberania koncesionarskeno poplatku, pretože týmto sa nezákonne obohacujú a budeš to voči nim riešiť právnou cestou formou žaloby.
tms
07.06.14,06:39
Ďakujem za odpoveď , pokúsil som sa na pošte o reklamáciu neoprávnenej platby.Tam sa tvárili ,že sa ich to ne týka a odkázali ma na RTVS. Zatiaľ všetky pokusy vysvetliť to niekomu v RTVS zlyhali.Všetky mne dostupné tel.čísla sú automatizované .Hovory neboli bezplatné ,ani čas ktorý som premárnil nie je zanedbateľný.Pri vybavovaní prihlášky ktorú mi z RTVS poslali ,nebol problém dovolať sa zodpovednej pracovníčke .Po upozornení že hovor je nahrávaný ,sa mi predstavila a vypočula si moje argumenty , že sa jedná o garáž ,že bývam u rodičov ,kde sú poplatky riadne hradené .Vypýtala si č.Sipo ,moje údaje a adresu a ubezpečila ma ,že nie som povinný hradiť poplatky.Vraj sa úž nemusím o to starať a uvedenú prihlášku môžem zahodiť.Nezahodil som , akurát ľutujem , že som si rozhovor tiež nenahral.Problém je hlavne v tom , že som strávil čas,peniaze ,nervy pre niekoho , kto si odflákol robotu , berie za to plat a otravuje ľudom život.Keby boli jediní tak to prehliadnem.Ak Vás niekto pripraví o život tak ho zatvoria.Keď dovolíte aby Vám bral niekto život po kúskoch........Niekto sa ma pýtal ,aký mám problém ,ktorá spoločomosť ?To nie ja to My.
kopretinka
07.06.14,07:51
tms
07.06.14,07:56
a čo tí ďaľší ?
kopretinka
07.06.14,08:01
prečo si nepokračoval tam? načo dupľuješ?
karakul
07.06.14,09:26
... vyplň tlačivo Evidencia platiteľa úhrady - odhláška a zašli elektronicky na uhrady@rtvs.sk
Peggynka
07.06.14,09:45
Pošli sťažnosť generálnemu riaditeľovi RTVS Václavovi Mikovi:
Rozhlas a televízia Slovenska

Mlynská dolina

845 45 Bratislava
Asi by sa už mal konečne pozrieť na prácu odboru Výber úhrad.
tms
07.06.14,13:37
kde???