veronuliatenko
05.06.14,23:42
Zdravím, mam nokiu lumiu 625 a uz od zaciatku mam akesi problemy. pri kopirovani obrazkov do pc mi neskopiruje vsetky. v pc mi niekedy prepise viacere fotky jenou jedinou. klikam a klikam a stale mi ide ten isty obrazok ale nazov vzdy iny.
a pri kopirovani obrazkov z pc do nokie mi ich niekedy skopiruje 2x. a ked vymazem jeden ten druhy mi nezobrazi vobec a to niekedy robi aj pri nahrani videa. a preto ked som si teraz kopirovala vsetky obrazky z fotoaparatu cez ctrl+a a ctrl+c tak mi vobec neskopirovalo vsetko. som nestastna pretoze som to vymazala, myslela som si ze su tam vsetky. a tie fotky som nemala nikde ulozene. ;-(
teraz mam problem aj s muzovou nokiou tou istou. pc ho po pripojeni cez usb kabel nechce najst, teda najde ho ale s vykricnikom ze treba aktualizovat softver. mne to nenaskocilo este a to som si ho kupila asi o tyzden skor ako on.my sme si internet u operatora vypli. pretoze ho v mobile nevyuzivame a nechceme platit zbytocne za data. da sa aktualizovat softver aj inak ako priamo v mobile cez aktualizacie pri ktorych musim byt napojena na siet/wifi?

vie mi niekto poradit s tymito zalezitostami? prosim odpovedajte len ti, ktorí ozaj chcete pomoct. vopred vam dakujem
buchač
06.06.14,04:28
Silne pochybujem , že si sa do manuálu pozrela ....

Nakoľko tento uvádza nasledovné na strane 77
http://download.support.nokia.com/ncss/PUBLIC/sk_SK/webpdf/100000336186/Nokia_Lumia_625_UG_sk_SK.pdf


Kopírovanie fotografií do počítača


Odfotografovali ste obrázky pomocou telefónu a chceli by ste ich skopírovať do počítača? Pomocou správcu súborov v počítači môžete fotografie kopírovať alebo presúvať.
Ak používate počítač typu Mac, nainštalujte si aplikáciu Nokia Photo Transfer for Mac, ktorá je k dispozícii na stiahnutie na adrese www.nokia.com.

1. Pripojte telefón ku kompatibilnému počítaču pomocou kompatibilného kábla USB.

2. V počítači otvorte správcu súborov, napríklad program Windows Prieskumník alebo Vyhľadávač, a vyhľadajte svoj telefón.
Tip: Telefón sa zobrazí v časti prenosných zariadení ako Windows Phone. Ak si chcete pozrieť priečinky telefónu, dvakrát kliknite na názov telefónu. Telefón má samostatné priečinky pre dokumenty, hudbu, fotografie, zvonenia a videá.

3. Otvorte priečinok fotografií a potom vyberte a skopírujte fotografie do počítača.
Tip: Ak máte v počítači nainštalovaný operačný systém Windows 7 alebo Windows 8, môžete použiť aj aplikáciu pre telefón Windows Phone. Pri systéme Windows 7 si aplikáciu môžete
stiahnuť z lokality www.windowsphone.com.