Gabriela Bubáková
06.06.14,06:51
Po 9 ročnom manželstve som sa s manželom rozvádzala 4 roky krz deti, lebo ich obe chcel do osobnej starostlivosti. Nakoľko on počas rozvodu tých 4 rokov si zobral veľký uver, nechcem isť do majetkového, nechcem od neho nič iné len motorku. Ako to zariadiť aby som nemusela isť na súd a riešiť minulosť a celý spoločný majetok ,kde boli auta a nedoplatené uveri na auto a aj na tu motorku a vybavenie bytu a záhrady atd. Motorka je už doplatená a vlastníkom je stále lízingovka, lebo si ju môžem len ja napísať na seba, kedže som tam figurovala ako platca úveru, ale nechce mi dat papiere od nej a aani mi ju nechce požičať. On chce požiadať o 3 roky po rozvode súd, aby mu ju zverili, nakoľko ju ja neužívam. Ale ako môžem keď mi ju nechce dať? Kedže mam s neho stále zlý pocit a v jeho prítomnosti sa neviem psychicky sústrediť a ai rozprávať, bojím sa isť do majetkového vyrovnania, lebo viem že je tvrdi a nepovili a bude bojovať aj desať rokov a ešte aj krz ten vleky uver, aby som ho nakoniec nemusela aj ja splácať i keď som už s nim nebola keď si ho bral. Prosím o radu, ako na to??
willma
06.06.14,05:05
nájsť si právnika?