Steffi SVB
08.06.14,14:19
Ahojte, som zástupca SVB a jeden vlastník ma obvinil,že sme mu nevyplatili preplatok z roku 2005,ktorý sa vyplácal v roku 2006. Ja som mu vydokladoval, že peniaze som mu poukázal na poštu,mám doklad,že pošta ich prevzala a z pošty sa mi preplatok nevrátil, tak som to evidoval ako vybavené. Vlastník sa mi vyhráža trestným oznámenim. Informoval som sa na pošte a bolo mi povedané, že údaje archívujú max.5 rokov. Ďakujem za pomoc ( suma cca 16 000 sk )
bodliak
08.06.14,12:29
Doklady máš, jeho nárok je premlčaný, keď ťa obviní, nechaj to vyšetriť a následne podáš žalobu ty za krivé obvinenie.
Steffi SVB
08.06.14,13:58
Ďakujem :-)
panamaus
08.06.14,20:10
Doklady máš, jeho nárok je premlčaný, keď ťa obviní, nechaj to vyšetriť a následne podáš žalobu ty za krivé obvinenie.
na čo by následne dával ?????????????????????????????????????????

ak to hľadá "v dobrej voli" asik ťažko z toho vystrúha krivé obvinenie
panamaus
08.06.14,20:12
Doklady máš, jeho nárok je premlčaný, keď ťa obviní, nechaj to vyšetriť a následne podáš žalobu ty za krivé obvinenie.

a ako sa to robí ??????????

- keď ťa obviní - - podá oznámenie ?

- nechaj to vyšetriť - prikážem policajtovi, aby ma vyšetril ?
misoft
08.06.14,20:23
Ahojte, som zástupca SVB a jeden vlastník ma obvinil,že sme mu nevyplatili preplatok z roku 2005,ktorý sa vyplácal v roku 2006. Ja som mu vydokladoval, že peniaze som mu poukázal na poštu,mám doklad,že pošta ich prevzala a z pošty sa mi preplatok nevrátil, tak som to evidoval ako vybavené. Vlastník sa mi vyhráža trestným oznámenim. Informoval som sa na pošte a bolo mi povedané, že údaje archívujú max.5 rokov. Ďakujem za pomoc ( suma cca 16 000 sk )
Nemaj obavy - robí bu-bu-bu!
A) Je to premlčané.... jeho problém, že doteraz čušal.....
B) Bolo mu odoslané... lajstra máš.... jeho problém, že neprevzal.....
Steffi SVB
10.06.14,14:27
Ok,ďakujem za radu.