j.a.n.k.a
08.06.14,20:10
Chceme si zaistiť ubytovanie vo vile Nela Tučepi, ak tam niekto z vás bol ubytovaný, prosím o info, či nie je ďaleko od promenády, obchodov, kaviarničiek... jednoducho či nie je "odrezaná" od denného aj nočného života, či je z izieb výhľad na more... - vaše skúsenosti. Ďakujem.
lujza.j
08.06.14,18:12
j.a.n.k.a
08.06.14,18:27
Áno, presne táto vila, mám to cez stránky prelúskané, ale práve o to ide, na internete to vyzerá celkom slušne /vzdialenosti,...../, len či je tomu naozaj tak... Tučepi nepoznám, preto prosím o osobné skúsenosti... A ďakujem.
lujza.j
08.06.14,18:34
v tučepi som bola raz a stačilo...ale 100 ludí 100 chutí...
lujza.j
08.06.14,18:38
doplnila som
j.a.n.k.a
08.06.14,18:52
Trošku preplnené :) Prečo sa Ti tam nepáčilo?
lujza.j
08.06.14,18:59
more tam je pekné,aj Biokovo má čo do seba...inak tam nič nieje....iba pláž. mega preplnená.....obchodíky z balkánskymi vydriduchmi...čo predávajú osušky,magnetky.... turistická zmrzka,dva markety....a reštiky.....
ale slovač to tam miluje....ak najdem ešte nejaké výpovedné fotočky prilepím ti....potom na pláž určite dalej od hotela Alga....smrad jak v rici.....
alaya1
08.06.14,19:02
ak ides cez sezonu, tak sa priprav na to, ze na plazi budes citit telo cloveka, ktory lezi vedla teba a to v lepsom pripade, ze rano o cca 6.00 si na plaz odnesies osusku, inak bez sance na miesto. je to cele takto na Makarskej.
Peggynka
08.06.14,19:09
Čo tam majú-balkánske metre?V prospekte v štyroch jazykoch je to 100m od pláže a česky-150m.Premeraj to tam...
j.a.n.k.a
08.06.14,19:12
:))) Inak ja sa celkovo Chorvátska bojím, ale doma ma manžel presviedča... tak neviem, čo urobiť. Ja mám rada tak trošku ruch okolo seba, nočný život /len sa poprechádzať, nevymetať bary.../ a tu sa bojím nudy a malej preplnenej pláže. Tak preto sa pýtam skúsených, či sú to len moje dojmy...
lujza.j
08.06.14,19:23
ak to je poblíž velmi hotela alga...tam sa točia autobusy....a ked majú dlhšie naštartované....tak nič moc...
lujza.j
08.06.14,19:30
HR sa nemáš prečo báť...len si treba najsť to svoje:)a každý má tie svoje kritéria .....
j.a.n.k.a
08.06.14,19:38
Veď to hľadanie, v Chorvátsku sa vôbec ale vôbec nevyznám, ja mám strašne rada Španielsko a všetky jeho ostrovy... to je pre mňa raj. Chorvátsko sa mi zdá nudné. A nie je zrovna s cestou a stravou najlacnejšie, tak aby som neľutovala, že som sa dala presvedčiť.
lujza.j
09.06.14,06:48
Ja nelietam som bojko...v Hr som "doma"ale iba moj Zadar a okolie tam aj sama...a potom mam psa,takze i s nim....tak skus ostrov....neviem kolko mas rokov...ci party bary....alebo najdi dedinu pri vacsom meste...kde vecer zbehnes na sladeled a kafíću...
alaya1
09.06.14,06:55
Ked neides v hlavnej sezone, ale v juini, cí septembri, tak aj Tucepi su fajn. cez hlavnu sezonu hlava na hlave. Ale rusno mas zabezpecene. To iste Baska voda a okolite strediska.
Chorvatsko je krasna krajina, nudna nie je vobez, ak chces viac popozerat odporucam portal www.orbion.cz, tam sa mozes vela dozvediet o jednotlivych strediskach, su tam aj diskusie cestovatelov.
lujza.j
09.06.14,07:20
Ja som tam bola v sept.a bolo to tam na husto....De dochodcovia viedli....chrapali na lehatkach...
Julia63
16.06.14,10:39
nuda tam rozhodne nie je.
V sezóne síce hlava na hlave...
Pláž je síce užšia ale dlháááááááá. Môžeš sa prejsť, chodiť na pláž smer Makarská alebo smer Podgora . Večer skočiť do týchto stredísk (chodníčkom).
Jeden deň výlet na Biokovo (sv. Jure), krásne výhľady. Treba skúsiť. Všetko má svoje pre a proti. Tučepi a celá riviera má krásnu prírodu.
Môžeš ísť na Brač, Hvar, pochodiť ich, okúpať sa tam. Vidova gora a Zlatni rat ... krásne miesta.
Bola som v Tučepi viackrát a určite by som im nepovedala nie :-).
a čo sa týka ubytovania, odporúčala by som napr. na ulici Kamenna , v smere na Podgoru