marianna
15.10.04,07:43
Aký je režim DPH pri službách vykonávaných mimo EÚ (v Rusku), ak fakturujeme slovenskému platiteľovi?
marianna
20.10.04,10:53
Prosím, nikto nevykonáva služby mimo EÚ? Ide o montáž stroja. Pýtala som sa telefonicky u "Poradcu podnikateľa", bolo mi vysvetlené, že služby vykonávané mimo EÚ sú oslobodené od dane, aj keď sa fakturujú slovenskému subjektu. Mne sa to veľmi nezdá, že je to tak. Nemá s tým nikto skúsenosť? Dosť mi to súri.
ricij
20.10.04,11:31
Podľa mňa je miesto dodania na Slovensku, takže s DPH: § 15, ods. 1.