matka35
11.06.14,12:24
Dobrý deň,
chcela by som vás poprosiť, či má niekto skúsenosť s preplácaním nadčasov. Máme niektorých zamestnancov, ktorí už prečerpali stanovených 150hod zo ZP. Ako mám ďalej postupovať pri preplácaní ďalších nadčasových hodín, ktoré niektorí zamestnanci ešte do konca roka určite odpracujú. Je možné spraviť im nejakú dohodu o vykonaní práce? Alebo je nejaké iné riešenie?

Ďakujem veľmi pekne.
ivka70
11.06.14,11:08
Pytas sa ako obchadzat zakon?

Mozes predsa (pisomne) dohodnut so zamestnancami dalsich 250 hodin.
150 hodin nadcasov je tych, co im mozes nariadit. Na dalsich sa s nimi musis dohodnut. dokopy max. 400 hodin rocne.

§ 97
Práca nadčas
...
(7) V kalendárnom roku možno nariadiť zamestnancovi prácu nadčas v rozsahu najviac 150 hodín. Zamestnancovi, ktorý vykonáva zdravotnícke povolanie podľa osobitného predpisu, možno po dohode so zástupcami zamestnancov nariadiť nad rozsah ustanovený v prvej vete ďalšiu prácu nadčas v rozsahu najviac 100 hodín v kalendárnom roku.
....
(10) Zamestnanec môže v kalendárnom roku vykonať prácu nadčas najviac v rozsahu 400 hodín.
...
jslancik
11.06.14,11:19
ak to nechceš robiť ako ti píše ivka70, tak môžeš nadčasy preplácať ako "odmeny". Povedal by som, že to tak robí väčšina firiem.
matka35
11.06.14,12:17
ok, ďakujem, viem, že sa to dá robiť formou odmien, len som chcela vedieť niečo legálne. To znamená, že by som dala zamestnancovi podpísať napr. dohodu o vykonaní práce a tam dohodla 250 hodín práce. Tak môžem? Alebo je lepšie to fakt robiť cez nejaké odmeny?
Ďakujem
ivka70
11.06.14,12:23
Nie, das podpisat zamestnanocm dohodu/suhlas s dalsimi 250 hodinami nadcasov podla odseku 10 par. 97. ktore im zaplatis tak ako doteraz ....
jednoducho oni ich mozu odrobit (do 400 max.) len zamestnavatel im ich bez tohoto suhlasu uz nemoze nariadit (dohodnut sa s nimi moze kedykolvek)

teda ziadna dalsia dohoda, ta by aj tak nemohla byt na to iste, co robia na TPP
matka35
11.06.14,13:44
Ďakujem pekne :-)