junka
12.06.14,07:06
ja viem, ze toto tu uz bolo, ale aj tak som presvedcena, ze som uplne iny pripad> mam 35 rokov takze puberta je davno prec. kedze som mala rozne zdravotne probelmy dost som sa zacala zaoberat alternativnymi cestami ci uz v oblasti psychiky alebo liecenia atd....v skratke> prestala som jest maso (aj tak mi nechutilo), jem prevazne surove ovocie a zeleninu (nekombinujem samozrejme), pijem stavy, peciem si celozrnne pecivo, ked sladke tak bud draha horka coko alebo si urobim nejaky RAW kolacik. neberiem ziadne lieky dokonca som pred 3 mesiacmi vysadila aj antikoncepciu. cvicim a snazim sa vyhybat co najviac stresu (to mi moc nejde) a co sa tyka stolice ako ste pisali, ze to moze byt z toho tak tu mam pravidelnu vdaka strave. na helicobaketra ma preliecili asi ped pol rokom - uspesne. pouzivam prirodnu kozmetiku. na jar som si dala 3 tyzdnovu ocistnu zihlavovu kuru..a celkovo v bylinkach uz skoro aj spavam! tak mi prosim povedzte ako je mozne ze uz mesiac sa neviem zbavit hnisajucich bolavych pupakov na chrbte?! uz ich aj vypekam na slnku a len co sa jeden zahoji zjavi sa dalsi. mam nini posiaty cely vrch chrbta. dcera mi vzdy vecer vytlaci co sa da a natrie propolisom a do rana to vyzera super...ked pridem vecer domov mam dalsie. naozaj neviem kde robim chybu a velmi velmi nechcem ist ku doktorke aj ked je perfektna, nechem brat tabletky a natierat sa vodami a kadecim....vzdy je to len o tom, ze na vas skusaju co zaberie. a mne zaberie na chvilu vsetko:-) z dlhodobeho hladiska vsak nevidim riesenie dopovat sa chemiou. preto poprosim ak mate skusenosti s tym ako si pomoct alternativne alebo skor cim to moze byt ....dakujem za akukolvek radu.
ivka70
12.06.14,05:14
Podla mna je 3 mesiace od ukoncenia brania HAK malo na to, aby sa telo ocistilo.
Pravdepodobne je, ze mas rozhadzane hormony a takto sa to prejavuje.