cecemc
15.10.04,11:29
Poradte mi nejaku dobru priručku na jednoduche učtovnictvo,pripadne nejake postupy,ale www-stránku.
dakujem
Paula
15.10.04,09:44
O príručke neviem, ale ak je k dispozícii počítač, v prvom rade doporučujem kúpiť si softvér. Ak sa spraví preklep v sume, ľahko sa opraví, netreba gumovať a prepočítavať sumy na každej jednej strane "papierového peň.denníka" kvôli prenosom. Aj aktuálna rekapitulácia denníka sa v momente spočíta vrátane daň.základu. Niektoré softvéry sú dodávané aj s návodom, čo kam treba zapisovať.
cecemc
15.10.04,10:02
Ake softver ak mozes poradit cenovo rozumny?
Paula
15.10.04,10:14
V rámci srandy, to chceš po mne veľa. Najlepšie je zmapovať reklamné "plátky" dodávané do domácnosti a obísť dodávateľov (sa mi vidí, že niekde tu bol odkaz na zoznam softvérov,ale neviem kde). Spravidla všetci tvorcovia dávajú grátis demo, ktoré si doma oskúšaš a potom si vyberieš podľa ceny aj pružnosti programu. Ja mám prešovský IFOsoft už 11 rokov, som s ním spokojná, ale neviem, akú majú aktuálnu cenu. Kupujem si už roky len upgrade. Tel.č. na nich:051/7710543,7710497.
leonq
15.10.04,10:32
mam dobre skusenosti s jednod uctom od firmy Kros., www.kros.sk
Janca
15.10.04,10:50
Pridavam sa k Leong, u firmy KROS mozes ziskat do urciteho obratu alebo poctu operacii program na JU plne funkcny zadarmo. Mam ho aj ja pre seba samu a mam
to s nimi odkonzultovane. Volne stiahnutelna.
Vael
16.10.04,17:32
Pridávam sa k Paule ohľadom softvéru IFOsoft (www.ifosoft.sk (http://www.ifosoft.sk)), je to vynikajúci softvér, robím podvojné účto asi 10 rokov bez akéhokoľvek problému, je jednoduchý, netreba študovať k nemu žiadne príručky.
Danielle369
17.10.04,09:48
Skús Datalock(www.datalock.sk (http://www.datalock.sk)) je tam aj demoverzia.Ahoj
alexxandra
20.10.04,14:17
Na jednoduche je vznikajuca ALFA od kros - www.kros.sk sa da stiahnut FUNGUJUCE demo do vysky prijmov tusim 200 tisic,co je celkom slusne. Bez obmedzeni obratu a poctu firiem stoji cca 7 tisic bez DPH. Minuly rok mali akciu a davali programy za 50% ceny,mozno to budu opakovat :-} Omega od krosu sa mi vidi /podovojne/ trochu moc zlozita,i ked tiez velmi pekna. Softip a Datalock su pre nasinca pridrahe a mne sa ten novy Softip ani velmi nepaci. Najotrasnejsi program na svete je PROLUC od Infopro. je sice najlacnejsi,ale je to katastrofa, ako po grafickej stranke,ale maju aj strasne neprehladne tlacove vystupy. Balik JU+PU+MZDY stal volakedy 12tisic,ale je to sunka. Ja robim nieco v Softipe,ale tazisko pre PU mam v MRP. Nieje to nic moc,ale uplne postacuje,aj vystupy ma slusne a cenovo je prijatelny, PU tusim cca 10 tisic.
juko
24.10.04,09:39
Podľa mňna pre JU nie je na zahodenie ani Oberon. Je prehľadný a netreba veľa vyklikávať. A hlavne je lacný , cena je do 2000,-Sk
Dada
25.10.04,05:08
Jednoduché účtovníctvo Pohoda.... www.stormware.sk