kapitanbomba
12.06.14,11:04
Dna 15.9.2013 som si kupil botasky znacky Skechers, po necelych 2 mesiacoch sa mi roztrhla snurka na lavej topanke v oblasti kovoveho kruzku (lava horna dierka). reklamaciu mi uznali a vymenili mi snurky. Obuv som samozrejme od decembra do marca nenosil, od marca do cca zaciatku maja som ich par krat obul, snurka sa zacala ihned postupne trhat, az sa znova utrhla na rovnakom mieste. (ziadna ine snurky na inych topankach sa mi neroztrhli, reagujem na znalca, kedze mam pocit, ze si mysli, ze sa neviem snurovat) Vyjadrenia znalca su uplne chaoticke a nepochopitelne, z jednej strany uvadza, ze reklamacia je opravnena a potom, ze neobnovi funkcnost obuvi. Zaijimave je ze na opacnej strane a na druhej topanke su snurky v poriadku, cize ten kruzok musi mat nejaku vadu a to jeho preskumanie stalo za h. Druhy bod bol poskodenie zvrsku paty, taktiez mam kopu inych topanoch a botasiek podstatne dlhsie a niesu osuchane, obuvam sa obuvakom a taktiez riadne rozsnurujem a zosnutrujem. Reagujem na "nedostatocne zosnurovana", ak by to tak bolo asi sa mi nerozthne snurka.
Tretia vec... "S prihladnutím na výrazne rozsiahly stav separácie podošvy od zvršku (cc 58 cm)??? je totálny nezmysel lebo pol metrovu botasku som ešte nevidel po prvé a po druhé, vôbec som nereklamoval oddeľovanie zvršku od podošvy. Podotykam topanky vyzeraju ako nenosene, mal som ich velmi malo.
Pripajam aj ich posudok. Poprosim vas o nazor, odvolat sa alebo ako postupovat? Nemienim si kupovat stale nove snurky...
Dakujem
Chobot
12.06.14,09:12
Podľa mňa znalec kopíroval časti textu z iného svojho stanoviska a omylom tam nechal aj iné opisy vád z iných topánok. Podľa tej prvej časti mala byť reklamácia uznaná. Skús namietať voči rozhodnutiu s tým, že nech preskúmajú obsah listu (najmä vyjadrenie znalca), nakoľko je zmätočný a nezodpovedá predmetu tvojej reklamácie.
kapitanbomba
12.06.14,10:34
Vdaka tiez mi to bolo divne a asi to tak bude ako pises, ze to skopiroval. Kazdopadne pouzijem aj vyjadrenie znalca, k prvej reklamacii vlastne tej istej vady, ktora bola uznana ako opravnena a nech sa vyjadria k tomu obsahu posudku.