Mimuska3
12.06.14,15:36
Chcela by som poradit...uz dlhodobo mam bolesti zapastia no bolelo ma to len sem tam tak som to neriesila, ked uz vsak bola bolest silnejsia aj bez toho aby som zapastie zatazila isla som ku ortopedovi. Pri prvej navsteve mi ho prehmatal a pichol mi tam obstrek co ma neskutocne bolelo a poslal ma na rtg. Pri druhej navsteve ked uz som mala aj snimok povedal ze tam asi ide o staru zlomeninu a poslal ma na ct. Podla ct je ale vsetko v najlepsom poriadku. Tak ma poslal este na MRI lebo ze nie je mozne ze to je ok ked ma to stale boli. MRI ukazala ze takisto je vsetko ok a na to ze tam mam 1cm gangliom (aj ked nemam ziadnu viditelnu hrcku) na co mi ale ortoped povedal ze zapasie ma nemoze boliet kvoli tomu a odporucil mi rtg terapiu. Vraj som na to mlada (mam 23) ale ze co uz...neviem co mam od toho cakat tak sa chvem opytat ci nemate nahodou niekto s tym skusenosti. Od toho obstreku ma uz zapastie boli stale :-/
buchač
12.06.14,14:56
Mimuska3
12.06.14,15:17
Toto uz som citala ale tam pisu ze mali vacsinou vsetci hrcku a ja hrcku nemam..a hlavne ci je ta terapia ucinna alebo co to jr vobec zac. Ale aj tak dakujem