Nada 2
12.06.14,18:53
Dobrý deň, som SZČO a zároveň zamestnanec v štátnej správe. V byte mám vymedzenú jednu miestnosť ako kanceráriu, jej priestor tvorí 29,21 % plochy bytu. Môžem zahrnúť do daňového priznania 29,21 % zo spotrebovanej elektriny, dane za byt, platby za byt, dane za smeti a inkasa?
Dav
12.06.14,21:21
Bola by to otázka dokazovania. Či je príslušná plocha vyňatá z bytového fondu a vedená ako nebytový priestor a ďalej, či je správne určovať náklady pomerom plochy, alebo koeficientom pomeru plochy a času, stráveného denne podnikaním.
Nada 2
13.06.14,02:20
Dobry den dakujem za odpoved prislusna plocha je vynata z bytoveho fondu a je vedena ako nebytovy priestor ale neviem akym sposobom urcit naklady a uplatnit si ich v danovom priznani okrem kancelarskeho nabytku.Poradite?
Dav
13.06.14,05:11
Elektrina - spočítať spotrebu používaných elektrospotrebičov v kancelárii - žiarovka, počítač, tlačiareň, atď, čo sa tam používa-zo štítkov na nich, na podnikanie sa používajú x hodín denne, alebo xx mesačne, to je YY Eur elektrina, zbytok : daň za nebytový priestor celá, nájom, inkaso : 29,21%. Napísať na A4 : Určuje sa podiel nákladov na kanceláriu, rozpísať, založiť do dokladov.
Nada 2
13.06.14,12:59
Ďakujem Dav za odpoveď, presne to som mala na mysli, len som nevedela ako a čo, príjemný víkend želám.