mesiac17
13.06.14,14:25
Ahojte
Mám taký problém s notebookom mojej priatelky..
Zničoho nič sekol a to tak že bolo treba dať tvrdy reset .. odvtedy vždy ked som zapol notebook tak sa nacila obrazovka s windowsom a tam aj ostala ... po chvilke to už vypisovalo že pri spustení došlo k chybe .. a že mam dať bootovatelne cd s windowsom do mechaniky zvolit jazyk a opravu .... spravil som to ale akonahle som dal ten jazyk a nasledne opravu tak notebook zas zamrzol a nic sa nedialo .. skusal som aj nanovo nahodit windows miesto opravy som dal onstalovat a vypisala spúštám instalačne subory a tam to aj ostalo zasa nič .. jednoducho neviem nič robiť s notebookom sekne a to je všetko ... .
neviem ani nainštalovať windows neviem ani spustit nudzovy režim pretože aj ten po chvilke sekne v biose som skusal už hocico ale ani tam nič ,...
neviete čo je problem ? lebo už zošaliem ...
misoft
13.06.14,15:33
Prečo zakladáš rovnakú tému dvakrát. Prečo vystupuješ pod dvoma účtami? Oznámené administrátorovi so žiadosťou o okamžitý výmaz! Hrubé porušenie Etikety Porady.
http://www.porada.sk/t245487-neide-nainstalovat-windows-do-notebooku.html#post2562546
buchač
13.06.14,15:59
...a na čo výmaz ???
Ohab tak ...

Veď predsa sám zošalie .... :D :D :D

Aspoň nahradí Santosa ...bude do koho rýpať ...;)
misoft
13.06.14,16:01
Nech si nemyslí, že tu bude vyskakovať...
BTW: ale blázinec mu s radosťou nájdeme :D:D:D
avalik
13.06.14,17:28
no ked si uz aj v biose skusal hocico, tak je najvyssi cas dat ruky prec a odniest notebook do opravy - s priatelkou mozete vikend stravit bez PC ;)