angelfromNR
13.06.14,16:52
Dobrý deň, kúpil som vozidlo v AAA prostredníctvom QuatroCar /11.06.2014/, nakoľko mi tak bola ponúknutá vyššia zľava z ceny vozidla. Samozrejme, úroky sú tam príšerné, preto som sa rozhodol predčasne úver splatiť, čo som spoločnosti Quatrocar oznámil dnes, 13.06.2014. Majú 5 dní na to, aby mi zaslali vyčíslenie, koľko € im musím zaplatiť. Celková cena úveru bola cca 2400 EUR, čiže pokutu počítam 24 EUR a prípadne prvú istinu a úrok 70 EUR. Ok, to beriem. No teraz problém, ktorý ma trápi. AAA Auto odhlásia vozidlo do 30 pracovných dní (trvá to cca 3 týždne) a zašlú mi OEV časť II, kde novým držiteľom vozidla budem ja a vlastníkom QuatroCar. Dajme tomu, že do 21.06.2014 mi QuatroCar urobí vyčíslenie sumy potrebnej na predčasné splatenie a ja to v ten deň zaplatím, tak tým pádom som vyrovnal všetky dlžoby a predmet kúpy /auto/ je už automaticky moje, že? Čo potom Ďalej? Dá sa na ODI zrušiť zápis vlastníka vozidla Quatro Car a budem vlastníkom už automaticky ja?
misoft
13.06.14,14:55
Poznámka na okraj - kúpa od AAA - počítaj s tým, že aj keď všetko splatíš, oni budú mať čas.... a môže sa stať, že všetko splatené, ale auto bude stále nie tvoje.....
A dúfam, že si si poriadne prelustroval vozidlo.....stáčanie tachometrov je ich záľuba.....
angelfromNR
13.06.14,15:23
Km sú originál, lustrovné Seka.sk, distribútor Škoda... Ďalej nehavarovaná - lustrované v nejakej policajnej evidencii plus v evidencii poistných udalostí. Ďalej, v servisnej knihe meno predchádzajúcej majiteľky aj s t.č. - volal som jej, všetko sedí. Ako, mal som šťastie na auto.
misoft
13.06.14,15:24
Tak potom - GRATULUJEM! A ohľadom ostatného - všetko rob v písomnej forme - t.z. akýkoľvek návrh, ponuku, výsledok - na papier s podpisom a razítkom. I vyjadrenia. Aby potom nemali výhovorky, že to pravda nie je....
lujza.j
13.06.14,15:28
kolko kľúčov?