DAJANKA81
14.06.14,08:38
Ahojte,vie mi niekto poradiť,či má právo poštárka vždy,keď mi príde doporučený list na meno firmy pýtať odo mňa živnostenský list? ďakujem
evuš
14.06.14,06:47
áno, má...
dariusko
14.06.14,07:00
Možno je :
- zábudlivá
- nedoverčivá
- šikanovaná šéfom
- drzá :D
Peggynka
14.06.14,07:01
Zásielky adresované organizáciám

Zásielky bez služby Do vlastných rúk alebo s poistením môže prevziať:

osoba oprávnená konať v mene organizácie, ktorá svoje oprávnenie doloží originálom alebo oprávneným orgánom overenou kópiou výpisu zo živnostenského alebo obchodného registra, prípadne iným dokladom, ktorý toto oprávnenie potvrdzuje alebo výpisom z obchodného alebo živnostenského registra vytlačeným z internetu (nie starším ako 14 dní) alebo výpisom z obchodného alebo živnostenského registra predloženým elektronicky prostredníctvom internetového pripojenia v mobile, tablete, apod. pri priehradke pošty,
osoba, ktorej meno a priezvisko je súčasťou obchodného mena organizácie uvedenej v prvom riadku adresy adresáta po predložení dokladu totožnosti,
osoba, ktorú osoba oprávnená konať v mene organizácie splnomocnila na preberanie zásielok za organizáciu.
Prípadne toto nech organizácia vybaví a budeš ukazovať len preukaz:

Ako splnomocním svojho zamestnanca, aby preberal zásielky určené našej firme?
Vyplňte Žiadosť o doplnkové a dispozičné služby, ktorú podpíše osoba oprávnená konať v mene vašej firmy a odovzdajte ju na ktorejkoľvek pošte. K žiadosti priložte originál výpisu z Obchodného alebo Živnostenského registra, prípadne kópiu overenú notárom alebo výpis z internetu, ktorý nesmie byť starší ako 14 dní.
Peggynka
14.06.14,07:17
Žiadne z toho-dôsledná...
DAJANKA81
14.06.14,10:23
skôr trápna,asi to žerie,chodí k nám už 12 rokov a stále vypytuje živnosť.Ked idem na poštu,nepýtajú odo mňa ani OP a ani živnosť.Firma je moje meno pomlčka názov firmy
Peggynka
14.06.14,10:25
Keď je firma na tvoje meno,stačí jej občiansky preukaz,tu to je jasne napísané (sú to podmienky Slov. pošty).Najbližšie trvaj na tom;nech si to naštuduje a keď bude problém,sťažuj sa u vedúceho pošty (písomne):...môže prevziať...
osoba, ktorej meno a priezvisko je súčasťou obchodného mena organizácie uvedenej v prvom riadku adresy adresáta po predložení dokladu totožnosti,
arizona
14.06.14,10:38
DAJANKA81
14.06.14,10:46
dakujem za radu
dariusko
14.06.14,11:08
je to jemnejšia pod od nož drzosti
Peggynka
14.06.14,18:20
Daj tam:Prevzatie firemnej pošty - podmienky.
Dav
15.06.14,04:43
Dala som...