Ladislav Ivanko
15.06.14,02:44
Dobry den... Chcem sa opytat,ak som na PN-ke,ako chory(myslene chripka,nachladenie), a kontrola na zastihne na dvore(na adrese urc.pocas PN),moze mi to zaznamenat ako porusenie PN-ky??? ak sa nachadzam na adrese urcenej na PN-kovej listine....??? za odpoved dakujem.
Dav
15.06.14,04:36
Áno aj nie, podľa toho, pri čom Ťa zastihne. Napríklad ak Ťa kontrola nájde na záhradnom ležadle v tieni čítať knihu, obklopeného misami s ovocím a termoskou s čajom, tak je zrejmé, že sa liečiš. Ak Ťa nájde rúbať drevo, bude to porušenie liečebného režimu.
korela
15.06.14,07:23
Podľa toho, kedy to bolo. Ak by žil sám, tak si predsa musí zakúriť. Ak by to bol taký prípad.
Sám vieš najlepšie, pri akej činnosti ťa videli. To si mohol pripísať.
arizona
15.06.14,08:26
Zdrziaval si sa na adrese, takze to je OK. Ale napis, na co presne marodujes a co si robil, ked prisli na kontrolu,lebo to je dost rozdiel.

Ked mas napr. ruku,ci nohu v sadre a sedis na dvore, tak by to nemal byt problem. Nie si povinny lezat v posteli, pri takychto ochoreniach.
Ale ked marodujes napr. s chorymi krizami, a najdu ta upraseneho,spoteneho nahadzovat strk do miesacky, tak to uz problem je....
Ladislav Ivanko
15.06.14,14:09
tak este ma nenachytali,no som este na marodke a chcem si ju predlzit....no chystame sa grilovat ak bude prijemne...a kebyze nahodov vtedy prisla kontrola,tak ci by to bol velky pruser...