mmk
15.06.14,11:16
Dobrý deň

Môj problém bude viac než špecifický, preto napíšem aj veci, ktoré som skúšal a veci, ktoré proste skúšať nebudem.


Volá mi jedno číslo, neviem sa ho zbaviť, volať políciu nebudem, cez operátora blokácia nie je možná, mám telefon Nokiu 6310i, telefon meniť nebudem, mám ho 12 rokov a kvôli jednej osobe to nespravím, tak isto číslo meniť nebudem, je pre mňa veľmi dôležité si ho ponechať.

Na telefone nie je možné ho zablokovať, nie je možné tomu kontaktu prideliť žiadne zvonenie, môžem ho len pozmeniť, no stále zvoniť bude. Môžem presmerovať všetky čísla, nie jednotivo.

Poprípade rady, ako dať osobe vedieť, nech už nevolá :) (skúšal som všetko ! po dobrom, po zlom), buďťe originálny :) Pýtal som sa už asi 80tich známych, nikto mi nedokáže relevantne poradiť, alebo sa všetci opakujú.

A opakujem, číslo, telefón si meniť nebudem.


ďakujem
arizona
15.06.14,09:33
ked ti 80 zanymch nevedelo poradit, tak asi je to je ozaj zbytocne...

Ak sa ti neda blokovat cislo na telefone, tak pozri ci mas moznost zadelit ludi do skupin a pridelit samostatne zvonenie k skupinam.
Potom si zarad to cislo do samostatnej skupiny a pridaj zvonenie ktore "nebudes pocut"