monkpro
15.06.14,11:27
prví tizden pred mesiacom bolo všetko oka boli sme šťastní potom sa pohádala s naj kamošom a od vtedy po týždni som zacal robit *****ini* staval som sa na hlavu , bal som sa o ňu










ale tento piatok ju kamoš presvedcil* nech mi dá týžden nech jej dokážem ze ju miluje prestal som od štvrtka robit tie chyby



ale urobil som ďalšiu a to takú ze som takým bábam čo ona ich fast nenavidi* ukázal báseň co som jej napísal to bolo pred tím ako mi dala týždennú šancu






tak som siel porad mi prosím čo mám urobiť ?



ako ju mam ziskat spať je mi 16 jej 15
arizona
15.06.14,09:30
:eek:
lujza.j
15.06.14,09:31
kolko máš rokov?
arizona
15.06.14,09:34
podla gramatiky asi 1stupen ZS .-)
kopretinka
15.06.14,09:57
prvi tizden pred mesiacom bolo všetko oka boli zme štastni potom sa pohadala* s naj kamosom a od vtedi po tizdni som zacal robit *****ini* staval som sa na hlavu , bal som sa o nu
ale tento piatok ju kamos presvedcil* nech mi da tizden nech jej dokazem ze ju miluje prestal som od stvrtka robit tie chyby
ale urobil som dalsiu a to taku ze som takim babam co ona ich fast nenavidi* ukazal basen co som jej napisal to bolo pred tim ako mi dala tizdennu* sancu
tak som siel porad mi prosim co mam urobit?
ako ju mam ziskat spať
čo máš robiť? naučiť sa gramatiku.
Indeed
15.06.14,10:10
Ked je tebe 16 a jej 15 , kludne ju pust z hlavy....

Prídu INÉ, krajšie, schopnejšie , bohatšie....
monkpro
15.06.14,10:12
obavam sa že bohatšie určite nie , krajšie možno ale ja ju moc milujem a potrebujem ju ziskať späť , schopnejšie??? hmm obavam sa že ani nie D viem onej veľa veci čo nik neviem iba ja poraď ničo ako ju ziskat
buchač
15.06.14,10:17
Obes sa ...

PrídeTi aspoň na pohreb ...

Možno aj kvety donesie neskôr na výročie .
Indeed
15.06.14,10:19
toto povedal nevyliečitelne CHORY človek...
Peggynka
15.06.14,10:20
Tvár sa,že ju už nechceš,uvidíš...zaberie:D
misoft
15.06.14,10:30
Nie ... to povedal realista.... a reálne - ak jej napísal báseň podobným "štilom", ako sa tu prezentoval - tak sa jej ani nedivím.....
buchač
15.06.14,10:31
INDY ...ako Ti to slušne povedať ?

Takže po poriadku :

1. Už je cca 13,30 a to znamená iba jedno - po obede už rusnaci rozum nemajú
2. Čiže inak povedané ( viď bod No.1 ) - Ty si nepochopil myšlienku
3. Ergo myslené , CHORÝ som - no NIE NA HLAVU .
4. Takže ak som ja nevyliečiteľne chorý - čo je aj pravda ( no nie na hlavu ) , tak u Teba je to trochu inak
5. To znamená , že ja som síce nevyliečiteľne chorý , no poniektorí rusnaci ( aj iní ) sa už CHORÍ NA HLAVU takíto AJ NARODIA .
6. Kľudne by sa dalo aj povedať , že je to dedičné ...

Záver je snáď aj jasný ...
Debilita sa dedí z pokolenie na pokolenie ...
Anik
15.06.14,12:06
dievčence a chlapci a ja by som povedala, že sa zas niekto parádne baví.
Je mu len 16 - povedala by som, že s Poradou nemá problém -ako často Tí, ktorí tu zavítajú pre radu, aj takí ktorí boli na starej porade odchovaní .Prajem krásny oskarovský deň a príjemnú zábavu.
misoft
15.06.14,15:29
Ja! :D:D:D
avalik
15.06.14,15:51
nenene chlapci ... ja! ;) :D