Hlinkovx
15.10.04,11:32
Richard :
mám taký návrh
A nedalo by sa spraviť .. žeby si každý z porady určil.. či sa mu má tykať..alebo vykať...
napr. pri member.. by bolo tykanie..alebo vykanie... čo uprednostňuje...
bolo by po probléme..ja osobne uprednostňujem tykanie.. ale ak chce niekto, aby sa mu vykalo... nemám s tým problém....
len keby som vedela kto?!
Ďakujem
ZuzanaA
15.10.04,09:56
ÁÁle, podľa mňa to netreba až tak dramatizovať. Každý nech si píše ako mu to lepšie ide, a verím tomu, že tí čo uprednostňujú vykanie sa neurazia aj ak im niekto zatyká a naopak. Veď máme toľko iných problémov ....:-)))

Ešte mi nedá sa ťa neopýtať, to "x" v priezvisku máš schválne? Ja som si tak myslela, že si sa pomýlila pri písaní, ale tu sa predsa dá opravovať. Mne by sa viac páčilo to "á", alebo to X má nejaký hlbší či skrytý význam??:o
Janca
15.10.04,10:04
Mne osobne tykanie nevadi, a to uz mam nejaky ten rocik. Uz sa to tu davnejsie pretriasalo a osobne si myslim, ze na tomto portali sme si "vsjo rovni" ci nie....??? Ak nejakym dobrym tipom sem tam poradim, nepotrebujem, aby mi niekto vykal. Myslim, ze kazdy kto sa tu zapaja do diskusie tak preto, ze chce odovzdat, alebo rozdelit sa s ostatnymi o svoje vedomosti, ako jedna rodina.
Hlinkovx
15.10.04,10:07
TO ZuzanaA:
neviem o tom, že by sa to dalo upraviť.... bolo to schválne urobené...tak mám vytvorený aj e-mail a podobné veci... a možno by som to aj zmenila, ale Silvia už bola obsadená..a druhý nick ktorý používam je s15... takže neviem..čo by si tam chcela radšej... či s15 alebo hlinkovx....aj keď som tu chcela byť viac menej inkognito, pretože sa mi to môže veľmi skoro vypomstiť....
Hlinkovx
15.10.04,10:12
Mne tykanie tiež nevadí..ale ja som zasran... oproti niektorým.../teda väčšine/
a viem, že nie každému to vyhovuje..
návrh... sťahujem..!!!!
rosemary
15.10.04,10:15
Nemyslím si "Silvia" že by sa tu mohlo niekomu niečo vypomstiť. Ale ja som zasa zvedavá na tú 15-ku, to akože máš iba 15 rokov? Krásny vek.
Hanka
15.10.04,10:38
Myslim si, ze je tu na mieste, aby sme si vsetci tykali, tak ako je zvykom na ostatnych portaloch. :)
Paula
15.10.04,10:42
A kto si má pri našich daňových starostiach pamätať ešte aj to, ako má koho oslovovať keď túži po rade alebo poďakovať za radu? Ak mi niekto zámerne neporadí správne len preto, že mu tyknem alebo vyknem a on si vyžaduje presný opak.... tak prečo sme vlastne tu? Asi nie pre riešenie osobného názoru na styk v spoločnosti. Nenavrhujme si ako to chceme mať, píšme svoje pripomienky po svojom a nikto nech sa nebúri, že sa mu to nepáči. Opäť som sa vybublala, ale celá debata je o......(pardon). Nechajme túto vec na koňa, ten má väčšiu hlavu.
ZuzanaA
15.10.04,10:52
To Silvia Hl., dúfam, že si sa neurazila, ja som to iba tak na okraj podotkla :-)) veď to je iba tvoja vec, ta ne? Mrkla som sa na tvoj profil, sme skoro rovnaký ročník (no, ty si trošku mladšia :-))) Tak čauko a pekný víkend.
Hlinkovx
15.10.04,10:56
Neurazila som sa... to nehrozí... je to v pohode...díky a tiež prajem príjemný víkend