vojo
16.06.14,17:31
Chcel by som poprosit o radu ohladom celorocnej parkovacej karty na auto konatela firmy ktoreho auto je v osobnom vlastnictve a kazdy den robi cestovne prikazy na jazdu do mesta kde je platene parkovanie. Keby mal parkovaciu kartu bolo by to lacnejsie. Je mozne zaobstarat mu celorocnu parkovaciu kartu? Ako ju zahrnut do cestovnych prikazov? Je mozne urobit alikotne v jednom cestovnom za mesiac alebo rozratat na kazdy den parkovania v meste? Je to vobec uznatelne a mozne? Dakujem za odpovede.
Tweety
16.06.14,16:55
Kedže MV nie je v majetku spoločnosti, nemôžete zakúpenie karty dať do daňovo uznaných nákladov.
vojo
16.06.14,17:09
Viem ze nakup karty by nemohol byt naklad v sro ale myslel som uplatnit ju v cestovnych prikazoch ako vedlajsie vydavky.
Tweety
16.06.14,17:22
nie, nie určite nie
vojo
16.06.14,17:52
A ked sa zakupi parkovaci listok ani vtedy sa to nedava do cestaku?
maped
16.06.14,18:38
vojo
16.06.14,18:59
Podobne som cital aj ja, preto som si aj myslel ze by to mohlo byt realne, len hladam riesenie ako usetrit firme naklady na cestovne prikazy kedze individualne parkovanie je drahsie ako celorocna parkovacia karta, len neviem ako by sa to dalo zakomponovat do cestovnych prikazov keby si kartu kupil konatel na svoje meno a auto.....