milkami
17.06.14,11:29
chcem kúpiť dcére náramok pandora. Aký je rozdiel medzi klipovým náramkom a klasickým náramkom. Ktoré zapínanie je lepšie?
kopretinka
17.06.14,09:42
pandora má iba jeden druh zapínania
http://www.sofia.sk/?product=valentinsky-2
milkami
17.06.14,09:52
aký je rozdiel medzi potom medzi tými dvomi? Iba v cene?
kopretinka
17.06.14,09:55
akými dvomi? originál pandora má iba jeden druh zapínania..........cena je podľa toho,koľko tam máš a akých korálok..........kde to chceš kupovať?
milkami
17.06.14,09:59
pozerám v e shope sofia a je tam za 55,- s karabínkovým zapínaním a za 59 s korálkovým zapínaním. Nechcem kúpiť hotový s korálkami, ale dokupovať .korálky postupne. Pozerala som aj v Moloku a je to to isté
kopretinka
17.06.14,10:14
tak to je nejaká novinka,ja keď som si kupovala,tak boli len tie zacvakovacie,vyzerá to ako korálka....to už záleží na dcére,čomu dá prednosť.......to moje zapínanie je pevné,náramok mám už dosť dlho,ani ho nedávam z ruky,kade tade sa mi už pootĺkal,zatiaľ drží,neotvoril sa.
milkami
17.06.14,10:41
ten s karabínkovým má takú visačku pri zapínaní, možno je skôr pre mužov, ten s korálkou vyzerá viac pre ženy, hoci pri obidvoch píšu že je aj pre ženy aj pre mužov. Ale aj tak ďakujem za rady. Chcela som dcéru prekvapiť, ale asi sa poradím, nie je to relatívne lacné a ona je už dospelá až veľmi. Aj tak jej potrebujem zmerať obvod jej tenkej ruky.
kopretinka
17.06.14,11:52
no v najhoršom to môžeš vrátiť......do 7 dní od doručenia.....ešte taká poznámka,ak tam chceš mať veľa korálok,tak treba o niečo dlhšiu retiazku,nie presne natesno....ja mám len tri ale zase retiazka sa časom natiahla,prevlečiem ju cez ruku aj bez odopínania...