Bambi23
11.04.06,11:23
robí niekto z vás v MRP účtovnom programe? Potrebovala by som poradiť ako si mám bvytlačiť z programu interný doklad, ktorý som pridala v účtovnom denníku, nijako s ak tomu neviem dostať.
ďakujem
Pepa
11.04.06,09:43
robí niekto z vás v MRP účtovnom programe? Potrebovala by som poradiť ako si mám bvytlačiť z programu interný doklad, ktorý som pridala v účtovnom denníku, nijako s ak tomu neviem dostať.
ďakujem
Ak máš DOS-verziu - nastav sa na zápis v účtovnom denníku - stlač CTRL+T a vyber si:)
Bambi23
11.04.06,09:45
mam novu verziu Win. Musim uznat, ze sa mi v dos verzii robilo lepsie, ale je to asi zvyk. V tej novej neviem nic najst, zatial :)
Pepa
11.04.06,09:54
mam novu verziu Win. Musim uznat, ze sa mi v dos verzii robilo lepsie, ale je to asi zvyk. V tej novej neviem nic najst, zatial :)
Hm a zvyk je železná košeľa. A preto nemením DOS za Win. Vo Win programoch /iných/ mi to ide tak, že sa nastavím na doklad v účt. denníku a cez tlač /tam mi dáva možnosti, čo chcem vytlačiť/ si vyberiem a vytlačím. Skús:)
lenkak
11.04.06,16:15
Si v denníku, pôjdeš na Výstupy, Zoznam zápisov, Ukážka, zadáš do dokladu tvoje značenie interných dokladov, napr: ID.
Ja som si na Win verziu veľmi rýchlo zvykla.