Babráčka
17.06.14,17:59
Dnes sa mi stala v hoteli obrovská nepríjemnosť, podarilo sa mi v noci pocikať a až tak, že matrac úplne pretiekol, asi som ho zničila. Hanbila som sa priznať, tak som len nechala lístok s ospravedlnením a odišla som. Teraz si nadávam, že som blbá a bojím sa, že napíšu do zamestnania, čo sa stalo a budú vyžadovať zaplatenie škody. Izba bola písaná na firmu. Mám obrovský strach, že budem mať veľký trapas, nezvládnem tú hanbu a donúti ma to k výpovedi, čo by som veľmi nerada. Je veľmi pravdepodobné, že to hotel urobí? Asi ťažko s tým má niekto skúsenosti, no ak niekto pracuje v hoteli, alebo vie ako to chodí v takom prípade, ocením radu.
kukučka
17.06.14,16:04
Škoda, že si nenašla odvahu a nepožiadala chyžné o diskrétnosť. To nie je tak spoločenský, ako zdravotný problém. Ak sa ti nestalo prvýkrát.
willma
17.06.14,16:14
Na Tvojom mieste by som do hotela poslala ospravedlňujúci a vysvetľujúci list so svojou adresou, Stávajú sa aj horšie veci - hotelový personál by mal byť diskrétny.
buchač
17.06.14,16:15
Osobne silno pochybujem ...

Matrac pôjde do odpisu ( možno ) a život ide ďalej .
Vždy sa dá niečim argumentovať ...teda ak Ti ide o peniaze .
Ak by došiel na firmu nejaký papier z hotela ,skôr by som sa obával tých rečí .
Škodu zaplatíš , ale nemáš dostatok chleba na zapchatie škodoradostných úst .

Dcéra robila onoho času v hoteli na Cypre ...luxus nad luxus ...
Čo spomínala , ľudia sa tam správali jak zver .
Vraj sa ale nič nedialo , všetko dal hotel do poriadku a fertig .
sosak
17.06.14,16:21
Hostí ktorí mali v hoteli nejaký " malér " napr. sa opili a ovracali v izbe koberec, alebo taký, aký sa stal tebe je veľa. Nemusíš sa obávať, v hoteloch pracujú profesionáli, ktorí sa nechcú pripraviť o klientelu, a počítajú s tým, je to ich riziko. Pochybujem, že niekto z hotela bude kontaktovať tvoju firmu, môžeš byť kľudná, zabudni.
Chobot
17.06.14,21:18
V hoteli sa také niečo nestalo prvý ani posledný krát. Možno si utrúsia nejaké poznámky chyžné, matrac vysušia a život ide ďalej.

Nemyslím si, že by to hotel mal záujem riešiť s tvojim zamestnávateľom.

Pár dní budeš na ihlách a potom sa to utrasie a ty sa ukľudniš. O prácu určite neprídeš, to sa neboj (ak je tvoj príspevok pravdivý a nerobíš si z nás srandu).
Excise Duty
18.06.14,02:49
Hotelové izby, presnejšie posteľné plachty hotelových izieb sú na celom svete plné "japonských vlajok" a potenciálnych detí, ktoré sa nikdy nenarodia, akosi to k nim patrí a tak si netreba robiť žiadne starosti.
bodliak
18.06.14,04:23
Asi si nebola v mnohých hoteloch a nepozrela matrac pod plachtou. Inak by si vedela, že precikané už boli skoro všetky.

================================================

Starší džentlmen opúšťa hotel a hovorí na recepcii:
-Poslal som vám posteľ.
Recepčná je z toho zmätená, ale je zvyknutá na rozmary hostí, tak odpovedá:
-To ste nemuseli. Náš hotel má postelí dosť, ale i tak vám ďakujeme, pane!
-Plosím, plosím.
dariusko
18.06.14,05:17
Buď toľko neslop, alebo

si daj vložku / plienku

PS
Asi vieš (ak máš zdravotné), aké mávaš problémy, tak im predchádzaj
Babráčka
18.06.14,05:28
Nepijem a naposledy sa mi to stalo v puberte.