ldi
19.06.14,12:20
arizona
19.06.14,11:01
daj si do vyhladavaca "kupele Bojnice"
To je ten obrazok LUPY -hore
bodliak
19.06.14,11:08
Poznám, ale býval som v staršom, kedysi vyhoretom dome Mier.
Hoci mi v Bojniciach bolo moc fajn, v Lysci by mi bolo ešte fajnovejšie.

Lysec: V ňom sme absolvovali vstupnú aj výstupnú prehliadku, je novší, modernejší, prepojený chodbou s Mierom, má Wifi...
miro1909
19.06.14,12:01
Bojnice poznám dobre, vrátil som sa odtiaľ pred týždňom, bol som tam už piatykrát, tento raz na tri týždne. Býval som zakaždým v Mieri, v porovnaní s ním je Lysec samozrejme o jednu hviezdičku luxusnejší- to bezpochyby. Väčšinu procedúr poskytujú priamo v Lysci, ale mokré procedúry a termálny bazén sú v Mieri, ktorý je prepojený s Lyscom spojovacou chodbou, takže ani v prípade zlého počasia nezmoknete. Bojnice môžem len odporúčať, či už prostredie, ale aj príjemný a ochotný personál. A na záver - ak Vám to zdravotný stav dovoľuje - odporúčam tanečné zábavy pri kaviarni Pod platanom - spomínam na ne dodnes...
ldi
19.06.14,13:02
Ďakujem Vám a už sa tešim..
Kvaka
19.06.14,13:05
Bojnice sú super, tiež som tam bola po úraze. Tak sa mi páčilo, že som bola ešte dvakrát ako samoplátca na týždeň. Pekné prostredie a milí ľudia, zdravotnícky personál na jedničku, najmä ten rehabilitačný. Uži si to.
ldi
19.06.14,14:06
Ďakujem...potom napíšem :)
evika
25.06.17,14:28
Stará téma, ale chcem sa spýtať či niekto bol v LD Tribeč. Oplatí sa.
Chceli sme isť so tohto liečebného domu, ale počuli sme že je dosť ďaleko a na procedúry a jedlo sa musí chodiť.Takže neviem.
Terezia13
25.06.17,14:36
Bojnice sú pekné, vo voľnom čase je aj kde ísť, chodievame a nám stačí aj že sa prejdeme po meste, niekde posedíme, veľmi pekné prostredie