jana32
12.04.06,08:38
Prosím mamičky - účtovníčky, ktoré máte malé deti ( moja bude mať v lete 2,5 roka ), viete mi poradiť nejakú rodinnú dovolenku tu na SR? Ide mi hlavne o osobnú skúsenosť, aby som nedopadla ako so staršou dcérou, keď sme si vybrali podľa katalógu a dovolenku sme potom predčasne končili. Bolo by fajn keby bola zabezpečená strava + bazén. Poradíte?
Mirka D
12.04.06,06:51
Ja som bola, keď mal môj syn asi 3 roky na Dovolenke s rybičkami v hoteli Lesná, Stará Lesná. Ale bolo to na jeseň.
Bolo tam super, aj keď drahé. Detské "plavecké" kurzy, detské jedlá, dosť kamarátov, všelijaké hry, detská herňa, opatrovanie...
Odvtedy sa môjmu synovi žiadna iná dovolenka nepáči. Všade hľadá kamarátov, detskú izbičku....
Bolo to pred 2 rokmi, tak dúfam, že to ešte funguje.
simik
19.04.06,05:58
Hm, to vyzera super, len to ma chybu ze byvam par km od Starej Lesnej
Chobot
19.04.06,07:49
Prosím mamičky - účtovníčky, ktoré máte malé deti ( moja bude mať v lete 2,5 roka ), viete mi poradiť nejakú rodinnú dovolenku tu na SR? Ide mi hlavne o osobnú skúsenosť, aby som nedopadla ako so staršou dcérou, keď sme si vybrali podľa katalógu a dovolenku sme potom predčasne končili. Bolo by fajn keby bola zabezpečená strava + bazén. Poradíte?

Ako by sa Ti páčili Bojnice? Minulý rok v lete tam boli svokrovci s mojim synom (síce je trochu starší - 10 r.) na pár dní a páčilo sa im tam. Hotel nebol veľmi drahý, mali aj stravu zabezpečenú (v prípade záujmu môžem dať kontakt) .
jana32
21.04.06,10:29
Ako by sa Ti páčili Bojnice? Minulý rok v lete tam boli svokrovci s mojim synom (síce je trochu starší - 10 r.) na pár dní a páčilo sa im tam. Hotel nebol veľmi drahý, mali aj stravu zabezpečenú (v prípade záujmu môžem dať kontakt) .
Ďakujem, ten kontakt mi pošli ak môžeš. Leto je síce ešte ďaleko, ale tento rok je akýsi náročný, tak si snažím " vylepšiť " náladu nejakou víziou dovolenky. Vďaka
Chobot
21.04.06,11:45
Ďakujem, ten kontakt mi pošli ak môžeš. Leto je síce ešte ďaleko, ale tento rok je akýsi náročný, tak si snažím " vylepšiť " náladu nejakou víziou dovolenky. Vďaka

Je to penzión Družba v Bojniciach, www.druzba.sk (http://www.druzba.sk), cena dvojposteľovej izby je 1000 sk, deti do 3 rokov zadarmo, dá sa objednať aj strava (od raňajok po plnú penziu).