Dašena O.
21.06.14,09:52
daň.priznanie typ B- FO za rok 2013-vyšla mi daň 16,70 eur, ale do úhrady mi dáva nulu, je to dobré? veď daň sa neplatí do 16,60 eur, nie? Alebo to je už 17,- eur?
Anik
21.06.14,10:23
Ak daňovník neuplatňuje nárok na DB a výsledná suma nepresiahne 17 €
podľa § 11 odst. 2 písm. a zákona na r. 92 sa uvádza 0
Máš to aj v poučení na podanie DP na 5 str. r.92
truch
21.06.14,10:25
maped
21.06.14,10:27
Ak výsledná suma dane nepresiahne 17 € na r.92 DP FO-B sa uvádza 0.
Ak rozdiel dane na úhradu je nižší ako 5 eur, daň sa neplatí.