sk.kk
12.04.06,10:17
Dobrý deň, poprosil by som o niekoľko rád.
1.Pri prechode z trojzmennej prevádzky na nepretržitú musí zamestnavateľ urobiť nový dodatok k pracovnej zmlúve, alebo nie?
2.Nepretržitý odpočinok v týždni?!?
Manželka pracuje týmto systémom: 2 dni ranná zmena, 2 dni odpoludňajšia zmena, 2 dni nočná zmena a 2 dni voľno, ale len teoreticky, lebo skončí nočnú o 06.00 hod. a tento deň sa jej už počíta do voľna, je to v súľade so Zákonníkom práce?
3.RD ak si chce čerpať v S a N musí si ju napísať na iný deň v týždni, ktorý je v práci, čo ak sa jej náhodou stane pracovný úraz, ako to bude riešené potom?
Poraďte mi prosím! Ďakujem!
Hronská Iveta
12.04.06,09:33
Dobrý deň, poprosil by som o niekoľko rád.
1.Pri prechode z trojzmennej prevádzky na nepretržitú musí zamestnavateľ urobiť nový dodatok k pracovnej zmlúve, alebo nie?
2.Nepretržitý odpočinok v týždni?!?
Manželka pracuje týmto systémom: 2 dni ranná zmena, 2 dni odpoludňajšia zmena, 2 dni nočná zmena a 2 dni voľno, ale len teoreticky, lebo skončí nočnú o 06.00 hod. a tento deň sa jej už počíta do voľna, je to v súľade so Zákonníkom práce?
3.RD ak si chce čerpať v S a N musí si ju napísať na iný deň v týždni, ktorý je v práci, čo ak sa jej náhodou stane pracovný úraz, ako to bude riešené potom?
Poraďte mi prosím! Ďakujem!
Nepretržitá prevádzka je širšia problematika a preto určite odporúčam preštudovať Zákonník práce.
Takže momentálne uvádzam len stručne:
K bodu 1/
I napriek tomu, že základná dĺžka pracovného času je rovnaká, ako pri trojzmennej prevádzke, tak pri nepretržitej prevádzke (najviac 37,5 hod / týždeň), určite by tu mal byť dodatok k pracovnej zmluve, lebo pre nepretržitú prevádzku vyplýva veľa ďalších odlišností. V dôsledku zmeny prechodu na nepretržitú prevádzku by naviac v dodatku malo byť uvedené, či sa jedná o "rovnomerné", alebo o "nerovnomerné" rozvrhnutie pracovného času, lebo toto má taktiež dopad na veľa ďalších skutočností. Odporúčam pozrieť §86 a §87 ZP. Naviac za dosť dôležité považujem to, že pri nerovnomerne rozvrhnutom pracovnom čase sa iným spôsobom vypočítava aj nárok na dovolenku - §104 ZP. Je tam viac odlišností a skutočne veľa paragrafov, preto ich tu ani neuvádzam. Uvádzam aspoň tie najdôležitejšie čísla §.
K bodu 2/
Nepretržitý odpočinok v týždni - na toto má práve vplyv to, či sa jedná o rovnomerne rozvrhnutie pracovného času, alebo o nerovnomerné rozvrhnutie prac.času - treba si pozrieť §90, §92 ZP.
Čo sa týka konkrétne otázky "skončí nočnú o 06.00 hod. a tento deň sa jej už počíta do voľna, je to v súľade so Zákonníkom práce?" - pozrite §95 - uvediem aspoň tento:

§ 95
Na pracoviskách s nočnými zmenami sa začína deň pracovného pokoja hodinou zodpovedajúcou nástupu zmeny, ktorá v pracovnom týždni nastupuje podľa rozvrhu zmien ako prvá.
K bodu 3/
Dovolenka by sa mala uvádzať na ten ďeň, kedy jej skutočne pripadá zmena. Ak jej teda zmena vychádza napr. na nedeľu a Vaša manželka chce dovolenku, táto by mala byť aj zapísaná v deň nedeľa.