sam3
22.06.14,13:57
Dobry den,
Kolegyna mi nechala odkaz ze v pondelok rano sa nahlasila kontrola z Uradu na dohlad nad zdrav.starostlivostou. neviete co to znamena? Naco sa mam pripravit??? Sme vyrobna spolocnost.
willma
22.06.14,13:01
nemali ste v organizácii pracovný úraz a rozumela kolegyňa vôbec správne? Vykonávate nejakú zdravotnú starostlivosť?
sam3
22.06.14,13:12
nevykonavame zdrav.starostlivost. mame zabezpecenu zdrav.sluzbu PRO CARE. ano, mali sme asi 3 urazy za sebou, a plus cakam jedno podozrenie na chorobu z povolania - ale podozrenia na chorobu z povolania chodia postou a mozno sa aj zmylila v nazve a pridu z Uradu verejneho zdravotnictva - len to ze oni pridu az ked zam-tel je informovany o podozreni z CHzP a o nicom takom neviem. myslela som ze ak kvoli urazom, tak by prisli na kontrolu z Inspektoratu prace. spekulujem rozmyslam vselijako. ani neviem co si mam prejst ci je vsetko ok.
willma
22.06.14,15:14
Nie je doba PN po úraze viac ako 42 dní? V tom prípade príde inšpektorát práce. Porozprávaj sa s kolegyňou - určite niečo zle porozumela.
sam3
22.06.14,15:58
rozpravala som sa s nou, mlada sa vystresovala a pozabudla s kym teda rozpravala, zmanazovala mi kontrolu bez toho aby som o tom vedela, mala posunut kontakt na mna a tak dalej...to uz nieje pre tentokrat podstatne...hlavne je ze tearz neviem koho ocakavat... :) nemali sme uraz ktory by trval viac ako 42 dni. mala som uraz ktory bol viazany PNkou a v taky cas to posuvam hned na IP.
willma
22.06.14,17:49
Tak sa teš na prekvapenie a daj potom vedieť :)
sam3
23.06.14,18:13
no teda mala som pravdu...bola to kontrola z regionalneho uradu ver.zdravotnictva a jednalo sa o beznu bezproblemovu kontrolu s dvoma pred dochodkom milými paniami :) presli prevadzku, opytali sa na par beznych veci, toto mame v naprostom poriadku, nakolko sme dost velka vyroba, teda to by neslo nieco nemat v poriadku co sa tyka takych naozaj pre mna samozrejmych veci :)
willma
24.06.14,09:10
No super :)