Smetiar321123
23.06.14,02:50
Dobry den,
chcel som sa spytat ako je to s predajom alkoholu ak mam zaujem ho predavat vo forme cele flasky, nerozlievat, necapovat, nieco podobne ako je v CZ alko pohotovost.. (roznaska alkoholu na objednavku ako pizza...) vsade na internete som nasiel milion otazok ale vsetky su na temu rozlievania alkoholu, bary, restauracie, stanky a podobne.

Mna by zaujimalo hlavne ako je to s povolenim ci niake potrebujem ked predavam alebo skvor len distribuujem tovar nerozlievam. zivnost 19.1. konkretne:
19.1.1 Maloobchod a veľkoobchod s potravinami, nápojmi a tabakovými výrobkami s ovocím a zeleninou, s mäsom a mäsovými výrobkami, s rybami a výrobkami z rýb, s pekárenskými výrobkami, s cukrárenskými výrobkami, s nápojmi (alkoholické, nealkoholické), s tabakovými výrobkami, s mliečnymi výrobkami, s dietetickými výrobkami a potravinovými doplnkami pre zdravú výživu.

a ak potrebujem nahodou povolenie ako riesit problem s prevadzkou kedze by to fungovalo len na donaskovej baze bez kamennej predajne (prevadzkarne) staci mi ako prevadzkaren uviest nejaky priestor vyuzivany napriklad na skladovanie zasob?

dakujem
Peggynka
23.06.14,06:09