Zbetik
23.06.14,10:22
Od 2007 som SZCO, bola som neplatca DPH. V januari 2014 sme kupili nejaky drobny majetok (police, nabytok atd ). Od 1.6.2014 som sa stala platcom DPH. Mozem si odpocitat DPH z majetku kupeneho v januari 2014? Ak ano, kedy to mam urobit? Dakujem,
Sylvia
Tweety
23.06.14,10:24
Môžeš, platí § 55, pri uplatnení postupuješ podľa § 49-51..
Zbetik
23.06.14,10:54
Dakujem velmi pekne, uz sa v tom snazim zorientovat.