martuskaminko
23.06.14,19:52
tesim sa ze som zacala s ocistnou kurou, dufam, ze konecne prestanem byt zahlienena a konecne schudnem, aspon mi to takto vysvetlovali, hoci nie som vobec tucna, ale citim, ze na urcitych castiach tela by som mohla byt stihlejsia, cely zivot rekreacne sportujem, 13.6.som mala 60 rokov, nic ma neboli, rada by som sa podelila s niekym, kto nema odvahu zacat nieco robit pre svoje zdravie a radsej papa lieky
Marta
buchač
23.06.14,17:56
Tešíme sa s Tebou .....

...a ako sa majú pásomnice ??? ;) :D :D :D
arizona
23.06.14,18:52
No, tak sa drz! Len dufame, ze nam tu zachvilu nepricapnes nejaku reklamu na ten zazrak,co predavas ...
Katy a R
23.06.14,19:36
:) teším sa aj ja - že nemáš žiadne problémy;) .. lebo vieš, ako sa vraví ... ak ťa v 60tke nič nebolí keď ráno vstaneš, tak už si "na márach" (v rakve?) ;):D:D - asi máš dobrý koreň!
:mee: júj... tak ma nohe bolia po víkende ... :mad: žeby som tie pásomnice vyhnala?
korela
23.06.14,22:26
Pásomnicu má človek v sebe iba jednu. Vo veľmi výnimočných prípadoch sa nachádzajú dve. Prekážali by si.
Načo tá okľuka, prejdi rovno k veci o čo ti ide.
martuskaminko
24.06.14,10:31
tak to som necakala, ze dostanem tolko odpovedi, dostala som sa sem iba nahodne, ked som si chcela nieco o parazitoch precitat na Google. Teraz sa tesim. Vobec nechcem nikomu nic predavat, iba som sa chcela vediet, ci sa niekto prida k tejto teme, pre mna je tiez dost nova. Zatial som ziadnu pasomnicu ani nic podobne nezistila. Na mary sa nechytam, lebo dnes sa idem korculovat na hradzu a potom este zahrat tenis. Asi mam naozaj dobry koren. S tymi parazitmi som zacala ako prevenciu, tak sa na mna za to nehnevajte, ak som niekoho tym nastvala, nebolo to cielene.
Katy a R
24.06.14,14:55
ale čoby si naštvala ... veď aj ja si dávam extrakt z medvedieho cesnaku (ale vlastnoručný..) .. ale na korčule by som si už netrúfla!
Sa tu zvyknú objavovať chvály na všelijaké zázračné prípravky, ako to pomáha - a často sa z toho len reklama na predražený produkt vykľuje ;)
erik555
24.06.14,15:06
tak to som necakala, ze dostanem tolko odpovedi, dostala som sa sem iba nahodne, ked som si chcela nieco o parazitoch precitat na Google. Teraz sa tesim. Vobec nechcem nikomu nic predavat, iba som sa chcela vediet, ci sa niekto prida k tejto teme, pre mna je tiez dost nova. Zatial som ziadnu pasomnicu ani nic podobne nezistila. Na mary sa nechytam, lebo dnes sa idem korculovat na hradzu a potom este zahrat tenis. Asi mam naozaj dobry koren. S tymi parazitmi som zacala ako prevenciu, tak sa na mna za to nehnevajte, ak som niekoho tym nastvala, nebolo to cielene.
No ale trosku podivne napisana tema aj s tym nazvom...Clovek ani nevedel, ako sa ma pridat k tejto tvojej teme :D

"parazity v mojom tele
tesim sa ze som zacala s ocistnou kurou, dufam, ze konecne prestanem byt zahlienena a konecne schudnem, aspon mi to takto vysvetlovali, hoci nie som vobec tucna, ale citim, ze na urcitych castiach tela by som mohla byt stihlejsia, cely zivot rekreacne sportujem, 13.6.som mala 60 rokov, nic ma neboli, rada by som sa podelila s niekym, kto nema odvahu zacat nieco robit pre svoje zdravie a radsej papa lieky
Marta"
kopretinka
24.06.14,15:16
tesim sa ze som zacala s ocistnou kurou, dufam, ze konecne prestanem byt zahlienena a konecne schudnem, aspon mi to takto vysvetlovali, hoci nie som vobec tucna, ale citim, ze na urcitych castiach tela by som mohla byt stihlejsia, cely zivot rekreacne sportujem, 13.6.som mala 60 rokov, nic ma neboli, rada by som sa podelila s niekym, kto nema odvahu zacat nieco robit pre svoje zdravie a radsej papa lieky
Marta
tak sa podeľ...........či?
martuskaminko
24.06.14,17:18
rada sa podelim, len neviem, co by koho zaujimalo. Viem o parazitoch uz nejaky cas, ale akosi som tomu nevenovala velku pozornost. Tym, ze sme mali 20 rokov v kuse psikov a tych sme odcervovali pravidelne, zacala som akosi zvazovat, ci na tom, ze clovek ma okrem moznych pasomnic, skrkaviek a mrli aj nejake dalsie, napr. v mozgu, ladvinach a inde, take, ktore nie su beznymi vysetrovacimi metodami zistitelne a kamaratka ma pozvala na jednu prednasku, kde som sa o tom dozvedela viac a malo to fakt logiku. Tak som si povedala, ze to skusim. Syn, inak velky skeptik, ked ide o alternativnu medicinu ma poucil, ze parazity v nasom tele nepreziju kvoli kyslemu prostrediu. Pasomnica,mrla, skrkavka su tie, ktre preziju, lebo sa zapuzdria a preto ich treba vyhnat z tela, ale vraj ine nehrozia. Nechcem sa s nim hadat, mam na to uz vlastny nazor a preto to idem skusit, nemam co stratit, pokial nemyslim na peniaze, ktore to stoji, ale to je uz moja vec. eden nemecky vedec odporuca nejest surovu zeleninu, prave kvoli moznym parazitom, rovnako ovocie priamo zo stromu, alebo maliny z lesa, to som mala vzdy rada. Zeleninu treba aspon podusit, ale to som sa uz velmi rozkecala. Zdravim vsetkych, ktorych to aspon trosku zaujalo.
kukučka
24.06.14,17:26
1. Nejesť ovocie zo stromu, či maliny? Bola by som najšťastnejší človek, keby som mala vlastný ovocný sad.
2. Keby si mala pásomnicu, vedela by si o nej a téma by mala iný nadpis. :---
buchač
24.06.14,17:28
rada sa podelim, len neviem, co by koho zaujimalo. Viem o parazitoch uz nejaky cas, ale akosi som tomu nevenovala velku pozornost. Tym, ze sme mali 20 rokov v kuse psikov a tych sme odcervovali pravidelne, zacala som akosi zvazovat, ci na tom, ze clovek ma okrem moznych pasomnic, skrkaviek a mrli aj nejake dalsie, napr. v mozgu, ladvinach a inde, take, ktore nie su beznymi vysetrovacimi metodami zistitelne a kamaratka ma pozvala na jednu prednasku, kde som sa o tom dozvedela viac a malo to fakt logiku. Tak som si povedala, ze to skusim. Syn, inak velky skeptik, ked ide o alternativnu medicinu ma poucil, ze parazity v nasom tele nepreziju kvoli kyslemu prostrediu. Pasomnica,mrla, skrkavka su tie, ktre preziju, lebo sa zapuzdria a preto ich treba vyhnat z tela, ale vraj ine nehrozia. Nechcem sa s nim hadat, mam na to uz vlastny nazor a preto to idem skusit, nemam co stratit, pokial nemyslim na peniaze, ktore to stoji, ale to je uz moja vec. eden nemecky vedec odporuca nejest surovu zeleninu, prave kvoli moznym parazitom, rovnako ovocie priamo zo stromu, alebo maliny z lesa, to som mala vzdy rada. Zeleninu treba aspon podusit, ale to som sa uz velmi rozkecala. Zdravim vsetkych, ktorych to aspon trosku zaujalo.

Na argumentáciu jedného pošahaného nemeckého vedca Ti natrieskam zo desať opačných názorov iných vedcov ...
Katy a R
24.06.14,17:28
kukučka - veď parazity nie sú len pásomnice! (to sme srandovali) ;)
martuskaminko
24.06.14,17:46
posahany? natrieskas? to su co za vyrazy? Este ani nevies, o koho ide a uz ta agresivita, neprisla som sa sem hadat, majte sa pekne, uz som s debatou skoncila
arizona
24.06.14,17:52
posahany? natrieskas? to su co za vyrazy? Este ani nevies, o koho ide a uz ta agresivita, neprisla som sa sem hadat, majte sa pekne, uz som s debatou skoncila
No, skoda...a tak pekne to zacalo :-(
buchač
24.06.14,17:53
posahany? natrieskas? to su co za vyrazy? Este ani nevies, o koho ide a uz ta agresivita, neprisla som sa sem hadat, majte sa pekne, uz som s debatou skoncila
Slovenské predsa . ;)
Alebo v určitom slova zmysle slangové .

Nerozumieš im ???
Kľudne vysvetlím .

Vysvetlím aj to ovocie ... trebárs aj tie lesné plody , ktoré tlačím do hlavy ( čítaj - konzumujem ) pravidelne .
Vysvetlím aj toho pošahaného vedca ...chceš ???
Katy a R
24.06.14,18:02
buchač
24.06.14,18:11
Juraj, to už tu nikto nemôže mať iný názor, ako ty? ... veď to sem len dala do "pľacu"! Do diskusie!
a keď niekto neje ovocie priamo zo stromu - ešte naozaj nemusí byť pošahaný .
https://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0CCcQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.forestportal.sk%2FLes_Volny_C as%2FNepezpecenstva_Lesy%2Fclanky%2FPasomnica.aspx&ei=ZMupU6vaE-iO4gSj1YGQBA&usg=AFQjCNFP2jkDXdV6OJb8ppyPp2RcWQFyHA&sig2=1apNHeGYVXbaIEc5bJ-r0g&bvm=bv.69620078,d.bGE

POZOR !

Nie môj názor ...
Moje sú iba len skutky alebo konanie v tejto oblasti
Ja dám iba názor vedcov , nič iné .
...a či pošahaný alebo nie ? To nech si utvorí každý aj sám .


Markantný príklad z dôb minulých .
Onehdá nejaký vedci urobili výzkum a či " výzkum " , že vajíčka uvarené na tvrdo sú škodlivé zdraviu .
Netrvalo dlho a iní vedci henten " vedecký objav " zahodili na smetisko dejín .