Božena12
24.06.14,09:19
áno, ide o stavebné práce
nika.sum
24.06.14,07:47
treba upresnit presne o ake prace ide. Predpokladam, ze ste sa pytali, ci bolo potrebne vystavit s DPH.
Tweety
24.06.14,10:44
A kde je ten majetok, na ktorom sa vykonávali stavebné práce?
Chrusťa
24.06.14,11:12
chcelo by to presnejšie informácie od zadávateľa ináč nebudeme vedieť jej odpovedať, či pôjde o §15 al. §16 zákona o DPH
nika.sum
24.06.14,13:05
ja neviem preco to z nich treba tahat ako z chlpatej deky. Nie ze si nepohladaju odpoved, ktora tu je uz tisickrat odpovedana, ale ani otazku nevedia polozit jasne...