Erosz
24.06.14,10:39
síce prácu mám ale výplata nikdy nestačí , mňa by zaujímal váš názor ako sa dá privyrobiť pri práci , ďakujem za odpoveď
Tweety
24.06.14,08:45
Ako, ako? Aj poctivo.
BXLmiami
24.06.14,08:55
:-) Nick je naschvál,alebo náhoda?
jslancik
24.06.14,09:14
Dá sa privyrobiť viacerými spôsobmi. Nečakaj ale, že ti budú padať "pečené holuby do úst". Ak použiješ google, je mnoho exotov, ktorí ponúkajú privyrobenie. Povedal by som, že na 100% je to podvod - buď pyramída na všetky spôsoby, alebo sú zárobky rádovo v centoch mesačne, alebo chcú od teba "registračný poplatok" či iný názov to má. Neboj, viem, o čom hovorím.
Alebo je to extrémne riskantné (napr. FOREX).
Skladanie obálok, prepisovanie textov - "v tomto čase pre Vás prácu nemáme", ale ponúknu ti to, čím sa skutočne zaoberajú.
Možno "google optimalizácia" má dačo do seba.
Dolovanie kryptomien je už tiež minulosť.
Ruleta - nemáš šancu.

Neuviedol si, či si muž, žena, mladý, starý, čo ovládaš, čo si ochotný a schopný sa naučiť. Tak ťažko radiť, nemyslíš?

Ako jednu z mála ciest vidím privyrobenie si svojimi rukami. Od upratovania RD, firiem, ordinácii, a pod. Alebo ak vieš niečo vyrábať - servítková technika, vyšívanie, háčkovanie, a iné zručnosti (inšpirácia napr. na sashe.sk). Alebo práca s drevom v rôznych formách, drôtom, a podobne.

ľudia majú teraz veľa peňazí, až nevedia, čo s nimi (nech si tvrdia, čo chcú). Na darčeky a "pekné veci" sa peniaze vždy nájdu - hlavne v ženskom pokolení... ľudia už nemajú čo dávať ako darčeky - myslím užitočné veci, tak hľadajú veci, ktoré potešia a sú zaujímavé, pekné.

Sú tu na porade ľudia, čo vyrábajú prírodnú kozmetiku - mydlá a pod. Takisto zaujímavá vec.

Ak zvládaš počítače, tak tvorba stránok, grafiky, a čo ja viem, čo ešte. Prípadne písanie diplomoviek, čo je ale protizákonné.