miros15
24.06.14,17:43
Odporucate ? alebo nie.
sabzel
24.06.14,15:51
S manzelom sme navstivili Egypt po prvykrat tento rok v juni. Mala som obavy hlavne ja, ale teraz som velmi rada, ze som tam bola a ze som videla tu kulturu. Jedine co odporucam je preventivne si davat ich lieky na zaludocne problemy kupit ich u nich v lekarni vola sa to Antinal stoji to do 1 eura. Bez nich by sme asi boli na wecku dost casto, ale kedze nam ich odporucili tiez jedny nasi znamy tak sme ich brali kazdy den nase lieky na tu faraonovu pomstu neucinkuju pretoze su tam ine bakterie.

Dalsi typ vylety cez hotel su strasne predrazene, my sme boli na vyletnej lodi na ostrovy cez domorodcov. A vyslo nas to oboch dokopy aj s obedom 30 eur. Pricom v hoteli stoji len na osobu 40 eur. A tiez sme sa boli pozriet na beduinov v pusti stvrokolkami tiez cez domorodcov za rovnaku cenu obaja za 30€. Cize netreba sa bat.

Ako kazdorocne by som na dovolenku do Egypta nechodila, ale nelutujem, ze sme tam boli , bolo super.
miros15
24.06.14,16:06
a mozem sa opytat v akej oblasti ste boli resp. v ktorom hoteli? su tam nejake nepokoje teraz?
sabzel
25.06.14,10:43
Ako som pocula tak sa neodporuca len Sharm El Sheik. Mi sme boli konkretne v Hurgade, Grand hotel hurgada. S tym, ze po prichode nas dali do izby hroznej tak sme sa isli na recepciu sa spytat ci nemaju lepsie a potom nam hned dali krasnu izbu. Cize hotel je dobry len ak sa nepaci izba treba sa stazovat lebo oni skusaju. Ale co sa tyka stravy tak je lepsi Grand resort ktory je hned cez cestu, akurat nevyhoda je ze k moru odtial musite prejst cez tento hotel Grand hotel :)
sabzel
25.06.14,10:44
V ramci Hurghady by som radsej ine hoteli ani neskusala okrem tychto dvoch. Potom este pripadne hotel Makadi Bay alebo Siva Gran Beach Hotel
Terezia13
25.06.14,10:52
bála by som sa "choroby tiav", niekoľko ľudí už zomrelo, je to neliečiteľné
miros15
25.06.14,13:40
choroby tiav? to je čo? nepočul som o tom ešte ...
alaya1
25.06.14,13:44
Kto ma rad velke rezorty a kopec ludi,traviace problemy mu nevadia, avsak nie velmi slobpdny pohyb po krajine, odporucam.
foresterbig
29.06.14,18:48
Egypt je naozaj vychytávka.Hurá do Egypta!
Už tu je o tom pár slov,stačí použiť tlačítko "hladať" a nie zakladať duplicitné témy!
http://www.porada.sk/t158152-hura-do-egypta.html
BXLmiami
29.06.14,18:53
choroby tiav? to je čo? nepočul som o tom ešte ...
Mers