1junky1
25.06.14,10:28
Viete mi niekto poradiť niečo ohladom podnikania doma. Chcela by som vyrabat torty na živnosť, ale viem že cukrarske prevádzky majú prisnu higienu. Tak ako to je len s tortami a doma? Viete niekto?
tictac7
25.06.14,08:44
tak, ako píšeš. Vybavíš si živnostenský list a prevádzku si musíš dať schváliť na hygiene. Je tu toho neskutočne veľa popísaného. Skús sa najprv trocha pohrabať a potom sa opýtaj na konkrétnu otázku, čo Ti nie je jasná a nie takto všeobecne
ivka70
25.06.14,08:50
hygienu
ivka70
25.06.14,08:51
Podmienky na schvalenie prevadzky su rovnake ako vo vyrobe zakuskov v cukrarni.
Hygiena ta neminie.
Dáša_
25.06.14,09:03
ale aby som ťa povzbudila, niekde som tu čítala, že údajne sa už niekomu podarilo schváliť takú prevádzku doma - ale nič bližšie nebolo písané. Takže ani vybavenie, vzdelanie, nič. Len mám pocit, že paneláková kuchyňa to nebola
Katy a R
25.06.14,09:07
o jednej takej viem - aj v paneláku - ale hygiena samozrejme schvľovala, aj vzdelanie bolo treba doplniť (nestačila VŠ, musela si spraviť cukrársku učňovku;)), má na to špeci miestnosť s chladničkami ...
1junky1
25.06.14,09:41
Fakt? No ja školu mám. A viem všetko o prevadzkovaní, o hygiene a tak. ale to či s tym možem podnikať doma to ma tam nenaučili. :D Planujeme sa presťahovať a tam som chcela prisposobit kuchynu a nieku jednu izbu. Takže mam nadej. :D Tak dakujem za info. Len mam mačku tá určite teda kvoli tomuto bude musieť byvat u mojej mamini ale tak už nevadi. Dakujem. Tak hned ako sa prestahujeme zacnem zistovat intenzivnejsie. :)