bulharskozkosic
25.06.14,15:00
Taakze, ked som bol maly chodieval som na dovolenky s rodicmi, Egypt, Grecko, Cierna Hora, Spanielsko. Teraz som uz velky a chcem ist k priatelkou k moru.

Moje kriteria:
Lietadlo z Kosic alebo autobus z Kosic, ak autobus tak maximalne 12 hodin z Kosic, ked som bol maly chlapec cestoval som 48 hodin autobusom do Spanielska a nikdy viac, radsej by som bol keby lietadlom.
Hotel, apartman, alebo ine? Je mi to jedno, hlavne chcem manzelsku postel, klimatizovanu izbu, wc a sprchu na izbe, hlavne cisto a utulne, nie som extra narocny na komfort ale ani spinu.

Maximalne do 500m plaz, piesocnata plaz, ziadne kamene, s obrovskym vyhladom na more.

Stravovanie byt nemusi, ak by bolo tak ranajky alebo pol penzia. Vraj priplatky su dost vysoke, neviem co sa viac vyplati.

Mne sa napriklad velmi pacilo v Ciernej Hore, ze sme mali k dispozicii pred hotelom kilometrove rady grilovanych dobrot a restauracie so zivou hudbou, toto by som chcel aby bol k dispozicii nocny zivot a dobrotky na jedenie. To je asi tak vsetko. Taktiez neviem cez aku cestovku sa mam opriet, lebo s cestovkami s ktorymi som cestoval s rodicmi uz skrachovali, jedna ostala Orostours, oni mi odporucali http://www.orostours.eu/bulharsko/hotely/hotel-sv-ivan/ Hotel Sv. Ivana, v Primorsku. A taktiez by som chcel vychytat dobru cenu, existuje nieco take ako heureka na spotrebice ale na zajazdy?

Co sa tyka penazi, sme obmedzeni, maximalne 300euro na osobu uz s konecnymi nakladmi (letenka ubytovanie) + 100eur na stravu (ranajky + vecera) nejake to vreckove, neviem sice ci bude dost, co myslite?

Odlietat by sme chceli v Auguste, cize neaktualne momentalne last minuty.
Cestovne poistenie si zabezpecim mam znamosti.

Priklad ten sv. Ivan vychadza na 536eur odchadza sa 30.6.2014, co je pre nas neaktualne. Dajte mi prosim nejake rady, chceme si uzit peknu dovolenku.
Minimalne na 8 dni, ak by to bolo viac, mozno budeme radi.

Dakujem
buchač
25.06.14,13:12
Choď radšej na Šíravu ... ;)

Budeš čávo ... :D :D :D
misoft
25.06.14,13:13
A čo my teraz? Máme ti to hľadať? Gúgluj, chlapče, gúgluj.....
Toto nie je cestovná kancelária.....
dmc
26.06.14,04:55
pri rozpocte 300 ecok na hlavu to vidim ako celkom pekny vikendovy wellness


opravene ....aby sa zopar uzivatelov "neposr....lo"
lujza.j
26.06.14,04:59
Toto co je reklama?!
arizona
26.06.14,05:39
Mas dost vysoke poziadavky, dovolenovat chces v hlavnej dovolenkovej sezone, kedy su pobyty najdrahsie,odmietas cestovanie autobusom,ktore by dokazali cenu dovolenky vyrazne znizit, takze ja to vidim tak, ze budes musiet bud navysit predpokladanu sumu na ososbu,alebo ubrat z podmienok, ktore mas.

Ak hladas lacnejsiu dovolenku:

- vygoogli si cestovky, ktore ponukaju dovolenky v stanoch,alebo karavanoch, niektore zname CK maju dlhorocne skusenosti. Jednu stanovu dovolenku na juhu Chorvatska som zazila pred par rokmi, mozem odporucat

- chod na dovolenku mimo hlavnej sezony

- skus pouzit kombinovanu dopravu-jedna cesta autobusom, druha lietadlom

- vyberaj si destinacie, ktore su lacnejsie, napr. Bulharsko, juh Chorvatska, Cierna hora a pod.

- cestuj autom.Pohladaj na nete prenajom apartmanov napr. v Chorvatsku / ceny uvadzaju za cely apartman/ nie cez cestovky,ale priamo od prenajimatelov. Ked chces lacnejsie byvanie,musis hladat ubytovanie dalej od mora, tie su vyrazne lacnejsie

Da sa prezit aj lacnejsia dovolenka,ale musis polavit z niektorych poziadaviek. Za malo penazi vela muziky tazko najdes...



PS : neviem, kto ti tu cestovku odporucil,ale ta cestovka funguje este len od minuleho roka! Takze skusenosti skor nijake,ako overene. http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=257173&SID=4&P=1
Zameraj sa radsej na overene cest.kancelarie,ktore funguju na trhu ovela dlhsie, tam mas vacsiu istotu
Braňo
26.06.14,05:39
pri rozpocte 300 ecok na hlavu to vidim ako celkom pekny vykendovy wellness
Prepáč mi, ale dať v slove výkend tvrdé Y je až neuveriteľné.
Marikal
26.06.14,08:37
Braňo...presne!!! NEUVERITEĽNÉÉÉ.
misoft
26.06.14,10:03
pri rozpocte 300 ecok na hlavu to vidim ako celkom pekny vykendovy wellness
Prepáč mi, ale dať v slove výkend tvrdé Y je až neuveriteľné.
...asi berie "tvrdé"......
Tweety
26.06.14,10:12
Mas dost vysoke poziadavky, dovolenovat chces v hlavnej dovolenkovej sezone, kedy su pobyty najdrahsie,odmietas cestovanie autobusom,ktore by dokazali cenu dovolenky vyrazne znizit, takze ja to vidim tak, ze budes musiet bud navysit predpokladanu sumu na ososbu,alebo ubrat z podmienok, ktore mas.

Ak hladas lacnejsiu dovolenku:

- vygoogli si cestovky, ktore ponukaju dovolenky v stanoch,alebo karavanoch, niektore zname CK maju dlhorocne skusenosti. Jednu stanovu dovolenku na juhu Chorvatska som zazila pred par rokmi, mozem odporucat

- chod na dovolenku mimo hlavnej sezony

- skus pouzit kombinovanu dopravu-jedna cesta autobusom, druha lietadlom

- vyberaj si destinacie, ktore su lacnejsie, napr. Bulharsko, juh Chorvatska, Cierna hora a pod.

- cestuj autom.Pohladaj na nete prenajom apartmanov napr. v Chorvatsku / ceny uvadzaju za cely apartman/ nie cez cestovky,ale priamo od prenajimatelov. Ked chces lacnejsie byvanie,musis hladat ubytovanie dalej od mora, tie su vyrazne lacnejsie

Da sa prezit aj lacnejsia dovolenka,ale musis polavit z niektorych poziadaviek. Za malo penazi vela muziky tazko najdes...



PS : neviem, kto ti tu cestovku odporucil,ale ta cestovka funguje este len od minuleho roka! Takze skusenosti skor nijake,ako overene. http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=257173&SID=4&P=1
Zameraj sa radsej na overene cest.kancelarie,ktore funguju na trhu ovela dlhsie, tam mas vacsiu istotu
CK Orostour už funguje poriadne dlho. Možno len túto sro si založil vlani.
misoft
26.06.14,10:26
Orostour je na "trhu" viac ako 20 rokov.... len sa teraz zmenili na s.r.o. - preto ten zápis v OR.
http://www.orostours.eu/o-nas/
dmc
27.06.14,11:15
pri rozpocte 300 ecok na hlavu to vidim ako celkom pekny vykendovy wellness
Prepáč mi, ale dať v slove výkend tvrdé Y je až neuveriteľné.
...asi berie "tvrdé"......

a ty si co poradil ??.. ..jaj.. zase iba mimo temu
JAJA11
27.06.14,11:35
za také peniaze treba hľadať last minute mimo sezónu, takže teraz už až koncom augusta až v septembri :-) prípadne si urobiť dovolenku vo vlastnej réžii :-)
ja som na last minute bola na dovolenke letecky na Kréte s jednoduchým ALL INCLUSIVE za 400 EUR na osobu komplet (letiskové príplatky, poistné).... ale treba počítať aj s peniazmi na suveníry, fakultatívne výlety a podobne......
Indeed
03.07.14,16:30
zaujima ma v ktorom stredisku v Čiernej Hore boli pred hotelom "kilometrove rady grilovanych dobrot"
naozaj ma to velmi zaujima....
Chobot
20.07.14,20:24
Zakladať viacnásobné registrácie na porade je v rozpore s Etiketou porady. Preto som ti tvoje ostatné 2 registrácie (bulharik a igitus) vymazal. Ak chceš pôsobiť na porade, tak prispievaj iba pod týmto, prvým registrovaným menom. Nezajkladaj nové mená.
tomas9999
21.07.14,07:38
no tak mu niekto poradťe...
zadaj do Google napr. invia alebo limba , zadáš parametre a určite ti to niečo vypluje
Prajem peknú dovolenku
lujza.j
21.07.14,07:43
Naco mu radit ved to je reklama....
Braňo
23.07.14,06:56
pri rozpocte 300 ecok na hlavu to vidim ako celkom pekny vykendovy wellness
Prepáč mi, ale dať v slove výkend tvrdé Y je až neuveriteľné.

aj keď dostávam neužitočné za tieto príspevky, budem ich robiť, nakoľko to bolo myslené v dobrom a písomný prejav je takisto vizitkou.
Dokonca ďakujem za neužitočné.
bjuty smis
23.07.14,07:30
pri rozpocte 300 ecok na hlavu to vidim ako celkom pekny vykendovy wellness
Prepáč mi, ale dať v slove výkend tvrdé Y je až neuveriteľné.

aj keď dostávam neužitočné za tieto príspevky, budem ich robiť, nakoľko to bolo myslené v dobrom a písomný prejav je takisto vizitkou.
Dokonca ďakujem za neužitočné.

takisto je vizitkou v téme o dovolenke dať ako radu - kritizovať niekoho za pravopis....
Braňo
23.07.14,13:09
určite áno. a verím, že pozitívnou.
bjuty smis
24.07.14,05:31
si zabil :)))))))))))))))

čo si učitel a máš prázdniny ?

ako pozitívne tvoje mentorovanie pomohlo zadávateľovi vybrať dovolenku ??
buchač
24.07.14,05:57
si zabil:)))))))))))))))

čo si učitel a máš prázdniny ?

ako pozitívne tvoje mentorovanie pomohlo zadávateľovi vybrať dovolenku ??

mimotemymimotemy

To vieš, v tej uzatvorenej skupinke na bookufasovie sa mentorovanie nenosí, tak si odbehol na Poradu uľaviť....;) :D :D :D
bjuty smis
24.07.14,07:01
si zabil:)))))))))))))))

čo si učitel a máš prázdniny ?

ako pozitívne tvoje mentorovanie pomohlo zadávateľovi vybrať dovolenku ??

mimotemymimotemy

To vieš, v tej uzatvorenej skupinke na bookufasovie sa mentorovanie nenosí, tak si odbehol na Poradu uľaviť....;) :D :D :D

keby mohol, hned by nám dal trstenicou po prstoch :)))
takto bude len hádzať mínusky :)))))
buchač
24.07.14,07:11
si zabil:)))))))))))))))

čo si učitel a máš prázdniny ?

ako pozitívne tvoje mentorovanie pomohlo zadávateľovi vybrať dovolenku ??

mimotemymimotemy

To vieš, v tej uzatvorenej skupinke na bookufasovie sa mentorovanie nenosí, tak si odbehol na Poradu uľaviť....;) :D :D :D

keby mohol, hned by nám dal trstenicou po prstoch :)))
takto bude len hádzať mínusky :)))))

Teraz sa bude sťažovať...dá si do statusu dríst a ostatní budú lajkovať, liňajkovať, bude sa im to páčiť...;) :D
Misicka21
24.07.14,11:18
ohľadne tej dovolenky,
my sme boli tento rok v Čiernej Hore, Ulcinj a ubytko ponúkali od 7€ / osoba/ noc, pláž blízsko a piesočná, jedine sa tam dostať... autom 16hodín...
Adrika762
09.08.14,03:11
No dneska či nová či stará CK tak neviem ale tak ked tak pozerám tak nová CK ešte asi neskrachovala len všetky čo su roky na trhu, nie? ako je to moj názor lebo nové CK otváraju večšina tých čo v tom pracujú a vychytajú to zlé by som povedala.