zdobec
25.06.14,19:58
mam prehravač panasonic bluy ray 85 ako bi som na nom prehral obsah z hdd disku,vôbec mi to nenačita.
externy hdd aj som si myslel že to ten prehravač nezoberie.
misoft
26.06.14,11:10
Upresni - čo nenačíta? Disk, alebo súbor?
Chobot
26.06.14,11:29
Z akého HDD disku? Ak ide o model Panasonic DMP-BD85 Blu-ray, tak veď tento model nemá vstavaný HDD disk!

Alebo máš nejaký externý HDD a na ňom, máš filmy? Ako chceš pripojiť HDD k prehrávaču? Pozrel si si vôbec návod? Veď k tomuto prehrávaču sa nedajú pripojiť HDD disky. Môžeš pripojiť USB zariadenie max. do veľkosti 128 GB. Toto je uvedené v návode:

- This unit supports connecting a USB memory, digital
camera and video camera produced by Panasonic, etc. It is
not warranted that all USB devices will work with this unit.
- This unit does not support USB device charging.
- FAT12, FAT16 and FAT32 file systems are supported.
- This unit supports USB 2.0 High Speed.

To znamená, že podľa bodu 2 nepripojíš žiadne zariadenie, ktoré potrbuje byť napájané z USB konektoru, ako napr. práve HDD. Môžeš pripojiť napr. USB kľúč alebo nejakú kameru či foťák značky Panasonic. Výrobca nezaručuje, že budú kompatibilné všetky USB zariadenia.

Treba skopírovať filmy z HDD na USB kľúč a z neho ich prehrať.
taiko
26.06.14,11:31
aky je rozdiel medzi 128GB USB klucom naformatovanym na fat32 a externym USB enclosure s externym napajanim so 128GB HDD naformatovanym na fat32? ;)
Chobot
26.06.14,11:47
No čisto teoreticky, keby si zabezpečil externé napájanie HDD disku s max. kapacitou 128 GB naformátovaného na FAT16 alebo FAT 32, tak by mu to mohlo, opakujem mohlo ísť. Nie je to ale zaručené.

Zdobec nepíše žiadne podrobnosti, jeho otázka je strašne vágne položená, že vlastne ani nevieme presne, čo má za problém. Iba tipujeme, čo mu asi nefunguje...

Aj to označenie prehrávača je také .... záhadné. Ja som si len tipol, že by to mohol byť ten, ktorý som uviedol v príspevku.
misoft
26.06.14,17:46
No vo formátovaní žiadny, ale v pripojení a napájaní cez USB. Flash potrebuje menej, ako HDD (a okrem toho - ani nevieme, či má ext. HDD, či ho má bez alebo s napájaním).
zdobec
01.09.14,19:33
disk hdd
misoft
01.09.14,20:32
Už ti bolo vysvetlené Chobot-om.... ešte v ten samý deň.