Radka08
26.06.14,10:01
Chcela by som sa spýtať skúsenejších - aký by ste odporučili softvér. Sme strojárska firma, máme zákazkovú výrobu. Potrebujem teda SW, kde sa dajú nahrávať príjmy materiálu, pridelenie materiálu na jednotlivé zákazky, výdaj materiálu, nedokončená výroba... momentálne máme ELVIS ale uvažujem nad niečím novým. Účtovníctvo máme Money S3. U Cíglera sa nedá takýto modul doobjednať. Uvažujem nad MRP, ale neviem, či tento v podstate "skladový SW" vôbec existuje v rámci nejakého iného účtovníckeho. Ide mi aj o to, aby bez problémov tie SW spolu komunikovali čo sa týka importov a exportov. Vôbec neviem, kam sa mám obrátiť

Ďakujem za každý tip
tictac7
26.06.14,08:52
možno by bolo načim uvažovať nad niekým, kto "robí" všetko. Jeden čas som pracovala vo výrobnej firme, kde využívali toto http://www.codex.sk/ Všetci sme boli spokojní - sklad, výroba, doprava, účtovníčky, mzdárka....
jardus
28.06.14,13:10
skús zavolať do firmy orionis sk, robia všetko. majú skladové hospodárstvo veľmi dobré, faktúry, a všeliaké iné moduly.
Myslím si, že firmy nemusia kupovať aj účtovníctvo a mzdy, keď potrebujú iný softvér. Dá sa dorobiť všetko a prepojiť.
Máme s nimi dobré skúsenosti. Sú ústretoví, poradia a riešia veci rýchlo.
pietrodani
12.07.14,06:13
Vyskúšajte informačný systém QI. Je to rozsiahly systém, ktorý Vám vyskladajú ako skladačku na mieru. Používate len to, čo potrebujete, má to komplet prepojenú agendu, počnúc obchodom, výrobou, sklady, ekonomika, účtovníctvo,... všetko prepojené v jednom. A kedykoľvek si môžete rozšíriť nejaký modul, ktorý potrebujete, resp. robia úpravy do systému na mieru, a veľmi promptne. My sme oslovili www.dcit.sk a sme veľmi spokojní. Podpora výborná!!!